2737
2734
عنوان

ست کلاه و دستکش و پاپوش+عکس

152 بازدید | 9 پست

کسی از اینا خریده؟؟؟ اینارو تا چند ماهگی میشه استفاده کرد؟؟؟ کسی میدونه؟؟؟

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بلاخره تا کی😒 ؟؟؟چ جوابا هماهنگن😂

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
بلاخره تا کی😒 ؟؟؟چ جوابا هماهنگن😂

عزیزم همون ک من گفتم تا دوماهگی ..چطور مگه واضح تر مطرح کن سوالو تا بیشتر راهنمایی کنم مثلا بخاطر سایزش میگی؟یا اینکه چن دس باشه؟ 

وااااا🙁 
2738
عزیزم همون ک من گفتم تا دوماهگی ..چطور مگه واضح تر مطرح کن سوالو تا بیشتر راهنمایی کنم مثلا بخاطر سا ...

بخاطر سایزش میگم.یدونه خریدم از اون گره ای ها با یدونه روسری😁!حالا موندم اینم بخرم یا نه.بچمم تابستون بدنیا میاد.ولی بنظرم کلاه این ست یکم بزرگه.شما از این خریدین؟

بخاطر سایزش میگم.یدونه خریدم از اون گره ای ها با یدونه روسری😁!حالا موندم اینم بخرم یا نه.بچمم تابست ...

من پسرم اخر مهر بدنیا اومد بخاطر همین چون تو فصل سرما بود دوتا کلاه گره ای گرفته بودم با یدونه اینجوری با دوتا دستکش جداگونه ولی از این مدل کلاه و پاپوش ودستکش  ب همراه سرهمیش بودو همینطور توی سرویس چن تیکه لباسی ک گرفته بودم..تا دوماهگی یسری استفاده شد..یسری هم ک چون سایزش بزرگ تر بود تا ۴ ۵ ماهگی گذاشتم البته بچه ی شما تو فصل گرم بدنیا میاد زیاد نیاز ب کلاه و پاپوش نداره زودی بزرگ میشن زیاد لباس و این چیزا نگیر بعدشم هرچی نیاز بود کم کم میری میگیری

وااااا🙁