2733
2734
عنوان

از عروسمون بدم میاد به دلایل زیز

1979 بازدید | 62 پست

سلام من خیلی خونگرمم و خوش بین و اصلا دنبال حاشیه نیستم

اما دوست دارم یه مشورتی کنم باهاتون

اینکه عروس ما وظع مالی پدر مادرش اصلا در قیاس خانواده ما نیست خیلی خیلی پایینه کلا فامیلی میگم یکی از یکیشون بدتر 

ایشون خیلی زبون چربی داره و خیلی دورو هستش مثلا یچیزی به من میگه بعد میره یچیز دیگه به داداشم میگه فقط فقط بفکر منفعتشه با همین زبونش برادر منو خر کرد و پدرمو طلسم کرده دوبار حسابی به پدرم احترام میزاره که بره تو ذهن پدرم ده بار بقیشو دیگه احترام نمیزاره فقط تظاهر به خوبی داره حتی خونه ما که میاد تختشو مرتب نمیکنه ...من یکبار حموم بودم به من گفت فوری از حموم بیا بیرون میخوام برم حموم 😐😐 خونه بابامم دیگه حموم نمیتونم برم و خیلی لحن بدی داره من نمیدونم دلیلش چیه اما حس میکنم به شرایط من حسودیش میشه خیلی حرکاتش اذیتم میکنه مثلا من دارم باهاش حرف میزنم یهو پشتشو میکنه میره تو اتاق😐 اما به موقعش بلده چجوری به پدر مادرم احترام بزاره ... تاحالا نشده به دونه بشقاب خونه ما بشوره هیچ کاری انجام نداده.. فقط امده چنبره بزنه رو مال ما و همه چیزم از خودش میدونه من چیکار کنم تا راحت بشم از فکر رفتارش 

تاپیک قبلی جوابتو دادن

الان دنبال تشییع جنازه چی هستی

بعدشم وقتی واکنش بقیه رو دیدی

یجوری نوشتی ک خودت مقصر نباشی......

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مهم داداشته

كه با اون زندگى ميكنه

شما ازش خوشت بياد يا نياد فرقى به حالش نداره

فقط اون قسمت حموم😐

اخه اينم ناراحتى داره

يه جورايى انگار شما دارى حسادت ميكنى بهش

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
2731
تاپیک قبلی جوابتو دادن الان دنبال تشییع جنازه چی هستی بعدشم وقتی واکنش بقیه رو دیدی یجوری نوشتی ک ...

هاهاها عاشق اینم که اولین نفر تو صف مقدمی 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2738

اسی برو بخواب 

تو تاپیک قبلی همه چیو رو کردی الان چیو میخای جمعو جور کنی؟ 

تو هنوزم همون ادمی

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

بنده خدا  داره احترام میذاره !!!!

اگرم  احیانا  بی احترامی کردن  ب خانواده تون  ؛  اونا خودشون  بلدن  از پس خودشون بربیان و از خودشون دفاع کنن ....

اگرم  شما ازشون  بی ادبی  دیدید ؛  خب  از منافع تون دفاع کنید ، غصه خوردن نداره ک ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706