2726
عنوان

کمک خواهرانه میخام بیاین

294 بازدید | 28 پست

س بچه ها من شهرستانم تصمیم گرفتیم بریم تهران زندگی کنیم شوهرم بیکاره میدونم که بریم کار پیدامیکنه .حالا بنظرتون با بچه ۳ ماهه میشه؟اصلا تهران زندکی کردن سخت نیست؟

درحال نوشتن...

اول کار پیدا کنه یه پولی جمع کنه بعد بیایید

هزینه زندگی تو تهران خیلی بالاتر از شهرستانه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نمیدونم والا.ولی اگ برعکسش رو فکر کنم،مثلا من بگم برم شهرستان زندگی کنم...عمرا نمیرم.صدسال نمیرم.بنظرم خیلی چیزا فرق میکنه.ما با اون شلوغی و هرج و مرج و بی سامونی تهران خو گرفتیم.همونطور ک ارامش شهرستان میکشتمون قطعا شلوغی اینجام شمارو اذیت میکنه.

اما اگ فک میکنی برای زندگیت خوبه حتما برو.چیزی ک تورو ی پله ب جلو ببره تو زندگی رو قبول کن حتی اگ خیلیم سخت باشه برات

نمیدونم والا.ولی اگ برعکسش رو فکر کنم،مثلا من بگم برم شهرستان زندگی کنم...عمرا نمیرم.صدسال نمیرم.بنظ ...

این حرف اخرتونو خیلی قبول دارم سختیو تحمل کنم تا زودتر به اون چی که میخام برسم .خودم با شلوغیو اینامشکل زیادی ندارم چون تهران خیلی رفتم و یطورایی خیلی دوسش دارم اما میترسم مخارج سنگینو.دورب خونوادم که منو داعون میکنه چجوری کناربیام.

درحال نوشتن...
۳۵تومنی میتونیم برا رهن بدیم چنجا سراع داریم ۲۵ رهن میدن

میشه بگی کجاها؟ داخل تهران من چنین قیمتایی نشنیدم

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

عزیزم اگه شوهرت کار پیدا کرده وهزینه ی رهن خونه تو تهران رو هم دارین وفکرمیکنید که با شرایط کاری جدید شوهرت تو تهران میتونید پیشرفت داشته باشید خیلیم خوبه////ولی اگه همینجوری تصمیم گرفتید وبه امید اینکه شاید فرجی بشه میخواید نقل مکان کنید بنظرم بهتره بیشتر فکرکنید زندگی توی کلان شهرا بسیار سختتر وپرهزینه تراز شهرستانها وشهرای کوچیکه

2706