2726
عنوان

مشهدیا ۱۳بدر برین حرم😀😀

160 بازدید | 14 پست

ما هرسال چون شوهرم بدش میاد از شلوغی پارکها و فضاهای تفریحی 

میریم حرم خیلی خلوت تقریبا

بعد ی روز دیگه رو بعنوان ۱۳ میریم گردش😊

قشنگ زیارت میکنیم هرسال.دیگه خیلیا فهمیدن و اونام میان و یهو خیلیارو میبینیم تو حرم

دوست.فامیل.همسایه.همکار و...

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

خوشبحالتون ک همسایه امام رضاین؛واقعا غبطه میخورم ب حالتون؛نایب الزیاره باشید؛التماس دعا

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

التماس دعای فرج و سلامتی امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف  یلام برسون به امام رضا 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2728

خوشبحالتون ،نائب الزیاره ما هم باشین  

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
اره درخواست دوستی دادم شما قبول کردین ازتون برا باردار شدن مشورت گرفتم بعدشم سریع جواب گرفتم وبارد ...

چقدر خوب خیلی خوشحال شدم عزیزم

اخه من خیلی  وقته سایت نیومدم یه جا منو صدازده بودید عید و بهم تبریک گفته بودید  هر چی تاپیکامو گشتم یادم نیومد اسمتونو الان دیدم گفتم بپرسم 😊🤗

2706