2733
2734

‍ 

سیزده فروردین از راه رسید.

روز طبیعت، لطفا این متن را بخوانید و در گروه های خانوادگی و... هم منتشر کنید و به موارد ذکر شده در آن عمل کنید:

لطفا ۲یا۳ کیسه زباله باخود همراه ببرید. تا زباله هایتان را در طبیعت رها نکنید حتا پوست میوه و سبزیجات و پسمانده غذاهایتان را در طبیعت نریزید. درست است این مواد میپوسند و در نهایت جذب طبیعت میشوند ولی زمان بر است و باید حتما دفن شوند وگرنه منظره و بوی بدی را تولید میکنند.

بهتر است تا میتوانید در طبیعت آتش روشن نکنید؛ ولی اگر خواستید آتشی بیافروزید، حتما حواستان باشد نزدیک درختان و در زیر آنها آتشی نیافروزید، دور آتش را سنگچین کنید تا جلوی پخش شدن به اطراف را بگیرید و حتما در پایان آنرا کاملا خاموش کنید.

از دفع ادار و مدفوع در کنار منابع آب (رودخانه، دریاچه و چشمه ها) خودداری کنید.

مراقب درختان باشید و تنه و شاخه آنها را نشکنید.

از ریشه کن کردن گیاهان و گلهای وحشی بپرهیزید زیرا نسل بسیاری از آنها در معرض انقراض است.

به لانه حیوانات و پرندگان دست نزنید.

حشرات را نکشید.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

احسنت

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
احسنت

آفرین!!

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش همه گوش بدن چون طبیعت مال همس 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2731
کاش همه گوش بدن چون طبیعت مال همس 

فعلا تو تاپیکم پشه هم پر نمیزنه :)))

کلا تاپیکای فرهنگسازی طرفدار نداره باید عنوان گمراه کننده زد :)

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
فعلا تو تاپیکم پشه هم پر نمیزنه :))) کلا تاپیکای فرهنگسازی طرفدار نداره باید عنوان گمراه کننده زد : ...

اره همین جوریه

زوریه