2737
2734
عنوان

شوهرم راهی جز شکایت نزاشته

464 بازدید | 19 پست

قبلا گفتم شوهرم خیلی مشکلات داره دروغ گو فریبکار پنهان کار بیکار بی پول بیعار بی مسولیت بیخیال و و و  خرجی نمیده اصلا یه سال عید برام خرید نکرده اصلا رابطه خوبی باهام نداره خلاصه خیلی بده همش میگه تو کار پیدا کن تا من برم چند بار خاستم اصلاحش کنم نشده اصلا راه نمیاد که درست بشه الانم ادامه زندگی برام سخته حتی به اعتیادشم شک دارم الان میخام برم شکایت کنم بگم خرجی نمیده  حاا شما بگین برم دادگاه ایا میتونم به خاطر خرجی شکایت کنم و اینکه دادگاه چی میگه و چیکار میکنه چون چند بار گفتم طلاق گفته ببین بزرگترت اجازه میده طلاق بگیری مامانمم گفته بهش طلاقشو میگیرم اگه اصلاح نشی بازم عوض نشد الان میخام این کارو بکنم بدونه جدیم یا اصلاح میشه یا بره گمشه حالا برم دادگاه چی میشه همچین شایتی میشه کرد تورو خدا بگین

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم خب بنده خدا وقتی کارنداره ازکجا پول بیاره بده بهت ؟ حالا یه ساله برات چیزی نخریده گناه داره یکم درکش کن .بازهمینی که میگه توبرام کار پیداکن من میرم خوبه ..شوهرمنم ۱ ساله بیکار شده کارپیدامیشه ولی مورد قبولش نیست دلم براش میسوزه گناه دارن طفلکا

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
ببین همینجوری بدون مشورت و ناگهانی نرو سراغ شکایت  ی مشاورخانواده ای مشورت با کسی  شاید ...

رفتم مشاور گفت باید شوهرت بیاد اما نیومد اونم گفت اگه شوهرت اصلاح نشه ادامه راه اشتباه هست

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
عزیزم خب بنده خدا وقتی کارنداره ازکجا پول بیاره بده بهت ؟ حالا یه ساله برات چیزی نخریده گناه داره یک ...

منظورم اینه هیچ سال برام خرید نکرده و اینکه کار پیدا کردم نمیره سر هر کاری میره میگه به درد نمیخوره یه ماه میره بعد میاد بیرون و به من نمیگه 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
منظورم اینه هیچ سال برام خرید نکرده و اینکه کار پیدا کردم نمیره سر هر کاری میره میگه به درد نمیخوره ...

آهااا اینجوریه ؟ خب ازاول بگو خواهر😞اینجوری که فایده نداره پس ازکجا خرجیتونو میاره؟

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
آهااا اینجوریه ؟ خب ازاول بگو خواهر😞اینجوری که فایده نداره پس ازکجا خرجیتونو میاره؟

از اول گفتم شما متوجه منظور نشدی انقدر کار نکرد خودم مجبور شدم برم سر کار اما حقوقم کمه و تا الانم از بابامو خواهرمو دیگران خرجی گرفتم البته خودشون دادن

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
مشاوره خوبی رفتی ؟ کدوم شهری ؟

ببین شوهر من خیلی بیعاره اهل کار نیست پول مفت میخاد  مشاورم نگه خودم میدونم چقدر داغونه به خدا سرت سوت میکشه بگم چیکارا میکنه

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
2706