2737
2734

سلام کسی الشتر زندگی میکنه؟ اگه هست لطفا یه خبری بده از اوضاع اونجا 

ممنون

انگشت مکن رنجه به در کوفتن کَس. تا کَس نکند رنجه به در کوفتنت مشت .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اونجا تمام ارتباطات قطعه از صبح کسی نمی تونه بیاد نی نی سایت

یکی از دوستام اونجا زندگی میکنه خبری ازش ندارم😢

اونجا تمام ارتباطات قطعه از صبح کسی نمی تونه بیاد نی نی سایت

😢

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2738

ببین عزیزم اونجا قفل شد اون کاربری قبلیمه ک حذف شد منظور من این کاربریم بود نمیدونم چ اصراری دارید دیگران رو بد جلوه بدید

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵

سلام گل من،

تاپیک نینی یار،روقفل کردین،اینجابراتون مینویسم،

دارن از یه استراتژی استفاده میکنن،

تفرقه بنداز وحکومت کن،

به این طریق تمامی توجه ها از کشتارابان وقربانیان هواپیما،و.....دورمیشه وخیلی چیزای دیگه،

و وقت میخرن برای تاراج وقتل عام هرچه بیشتر،

امیدوارم مردممون هرچه زودتراین چیزارودرک کنن وبه جون هم نیوفتن  

اسی جون بیاپستموبخون      

سلام عزیزم واقعا ناراحت میشم میبینم انقدر توهین میکنن 

موافقم باهاتون دوستم پستاتونم دیدم مشخصه خانم اگاهی هستین 

میشه خواهش کنم پستتون پاک کنین 😘😘