2726
عنوان

استرس مهماني دادن

151 بازدید | 7 پست

خانوما شما تو عيد ديدنياتون شام و نهار ميدين؟ من با يه سري فاميل رفت و آمد داريم يعني اگه نريم ناراحت ميشن اصرار دارن كه بريم بعد يه مدت رسم شده عيد شام دعوت ميكنن مثلا اونا هر خانواده حدود هفت هشت نفر يه نفرشون شام ميده همه هم كمك ميكنن مثلا يكي مامانش فقط شام ميده يكي فقط يه دخترش اونوقت ما همش دو نفريم با يه بچه كوچيك ميريم با اصرار بعد انتظار دارن جواب بديم مثلا من كلا دو جا رفتم شام يهو بايد هفده هجده نفرو دست تنها شام بدم جدا ازون الانم اوضاع ماليمون يكم بهم ريخته و ميدونم بالاي يك تومن خرج ميشه شما بودين چكار ميكردين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر رفتی امدی داره من باشم رک میگم ببخشید من تواناییه مذیرایی ندارم واسه همین عصر میام . یه ساعت میرم ...

والا من ميگم مثلا يكيشون دو سه بار زنگ زدم برم عصري هر دفعه گفت نياين ميخوام دعوت كنم پارسال كلا نرفتم ناراحت شدن همش گله ميكردن بعد اونا همشون شام نميدن يكيشون ميده ولي من بخوام جواب بدم بايد همشونو با عروس و داماد و نوه دعوت كنم يه جوريه كلا

2728
والا من ميگم مثلا يكيشون دو سه بار زنگ زدم برم عصري هر دفعه گفت نياين ميخوام دعوت كنم پارسال كلا نرف ...

تو هم مستقیم بگو من تواناییشو ندارم اصلا هم خودتو درگیر نکن

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
تو هم مستقیم بگو من تواناییشو ندارم اصلا هم خودتو درگیر نکن

نميدونم امسال تصميم دارم نگم اما همشون منتظرن انگار مثلا هيچكدوم نميان بازديد پس بدن ازونور شوهرم ميگه زشته بگيم بيان اصلا نميدونم چكار كنم يه جورايي اونا خودشونو راحت كردن انگار 

نميدونم امسال تصميم دارم نگم اما همشون منتظرن انگار مثلا هيچكدوم نميان بازديد پس بدن ازونور شوهرم مي ...

ببین با سیاست برخورد کن به حرف شوهرت گوش نکن اون که کارای خونه رو انجام نمیده شما باید یشوری بسابی بپزی ولی مستییم گفتن بهترین راههه اصلا هم خودتو ناراحت نکنی که بعد پشیمون میشی.

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
ببین با سیاست برخورد کن به حرف شوهرت گوش نکن اون که کارای خونه رو انجام نمیده شما باید یشوری بسابی ب ...

آره والا حتي خريد هم نميكنه من بايد بكنم بديش اينه فاميلاي خودمم فاميلاي اون اصلا نميان