2733
2734

سلام دوستان 

من در بارداری بسیارحساس شدم جوری که هراسترس یامحیط متشنج حالمو وحشتناک به هم میریزه!امشبم مادرشوهرم بخاطر دوتا دونه مرغ انقدر غرغر کردکه حالم بد شدودر رفتم..خونم پیش همه وناچارا خیلی چیزها مشترکیم!خودم هیچی برای بچم نگرانم چیزیش نشه با وجود این مادربزرگ!چکارکنم واقعا فکرم به هیچ جانمیرسه!

مگه داستان مرغ چی بوده؟

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچی باید بسازی😒همین الان منم اعصابم خوردشد لباس گرفته شوهرم براپسرم،،یقه ش تنگبود نمیزاشتن تنش کنم هولم کردن بچم ترسید،،،مادرشوهرم دادمیزنه سرم که چرااینطوری میکنی😔ینی اون دلسوزتر ازمنه،،،بزور لباسو ازم گرفت تنش کنه نتونس انداخت دور گفت این چیه گرفتید،منم گفتم شما که گفتی من بلد نیستم،اه ازاین ناراحتم دیگه راهی شد توهمه چی دخالت کنن 

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
مگه داستان مرغ چی بوده؟

میگفت چرا سینه ورون رو باهم گذاشتید فریزر !میخواستم سینه هاروچرخ کنم و شماصرفه جویی بلد نیستید و خدایا منو برداروووخداشاهده رفتم پایین یک لحظه فکرکردم کسی مرده این کولی بازی درمیاره!

2738
میگفت چرا سینه ورون رو باهم گذاشتید فریزر !میخواستم سینه هاروچرخ کنم و شماصرفه جویی بلد نیستید و خدا ...

آخی عزیزم

درک میکنم..

منم یه مدته خیلی استرسی شدم..

دقیقا مثه شما..

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏