2733
2734
عنوان

كسي قانون جديد مهريه رو ميدونه؟

253 بازدید | 10 پست

من مهريه ام تاريخ تولدمه. اگه بخوام اجرا بزارم بايد چي كار كنم؟ چقدر ميدن؟ 

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻

اگه قصدت طلاقه هیچی بهت نمیدن اونقدر طول میدن تا مهریه رو ببخشی وطلاق.    ولی اگه قصدت فقط اذیته 100تا سکه که میره اجرا ولی بقیه به استطاعت طرف داره یعنی که 100 تاشو محل میزارن اونم بستگی به قاضی داره چجوری تقسیط بندی کنه 10 تا یه جا بقیه هر4ماه یکی کلا نگیری برنده ای خیلی آشغالن قاضی ها فقط طرف مرد رو میگیرن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه قصدت طلاقه هیچی بهت نمیدن اونقدر طول میدن تا مهریه رو ببخشی وطلاق.    ولی اگه قصدت فقط ...

يعني ١٠٠ تاش و ميدن بقيه اش و قسط بندي ميكنن؟

2728
۱۱۰ تا باید اجرابذاری اول اگه اینو بده بعدا بقیشم باتوجه ب شرایط مالی مرد میدم بهت

يعني ١١٠ تارو بايد يه جا بده؟

يعني ١١٠ تارو بايد يه جا بده؟

نه ۱۱۰ تا رو میدن فقط بقیشم اگر مرد دارا باشه با قسط وبدبختی شاید بده

این ۱۱۰ هام اول یه پیش قسط چندتا میده

بعدشم بقیش قسطی

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
نه ۱۱۰ تا رو میدن فقط بقیشم اگر مرد دارا باشه با قسط وبدبختی شاید بده این ۱۱۰ هام اول یه پیش قسط چن ...

خونه داره ميشه روش اقدام كرد؟

2738
خونه داره ميشه روش اقدام كرد؟

خونه ماشین حساب بانکی هرچی به اسمشه میتونی توقیف کنی حتی یارانه ببین هرچی داره توقیف کن  اگه خونه رو توقیف کنی آره میشه آخرسر خونه به نامت البته کارش زیاده ها تا اون مرحله برسه یه 2سالی گذشته ولی توقیفش زود انجام میشه 

خونه ماشین حساب بانکی هرچی به اسمشه میتونی توقیف کنی حتی یارانه ببین هرچی داره توقیف کن  اگه خو ...

آخه ميگن قانون مهريه عوض شده