2733
2734

سلام خواهرا 

من ده ساله ازدواج کردم مادرشوهر و خواهر شوهرم باعث جدایی من و شوهرم شدن 

شوهرم دهن بین و بی زبونه نمیدونم چیکار کردن چه بلایی سره شوهرم اوردن راضیش کردن به طلاق 

یعنی خدا جواب تک تک کاراشونو میده من واقعا ناراحتم عذاب میکشم چطوری میشه یه زندگی ده ساله رو مفت و مسلم به حراج گذاشت😭😭😭

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله جوابشو تو همين دنيا ميگيره

به چشم خودم ديدم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

الهی بمیرم عزیزم.

تو هم خدایی داری.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

الان داغی عزیزم بذار ی دوماه بگذره بدی های شوهرت میاد جلو چشمت چطو میتونی با ی مرد دهن بین و خبر کش زندگی بکنی...ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه اس... بچه داری؟

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2738

شک نکن سرهمون خواهرشوهرت میاد...زمین گرده

اما ایکاش نمیذاشتبن انقدرتاثیربذارن ادم اگه کسیرو بخواد عالم وادم جمع بشن نمیتونن کاری بهش تحمیل کنن ک خودش نخواد..من نمیدونم چی گذشته و چی شده اماامیدوارم مشکلتون حل شه

بله عزیزم تاوان بدی هم داره من خودم به عینه دیدم که تقاص پس دادن 

ولییییی تقاص پس دادن اونا چه سودی برا طرف داره؟ای کاش حسادتشونو کنترل میکردن و باعث جدایی دونفر نمیشدن 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

همسرتون دهن بینه ظاهرا مدیریتی رو زندگیش نداره همون بهتره بزاره بره 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
اره شک نکن خدا جایه حقه

خدایا جون بهت نمیدم تا تقاص کارای اونا رو ببینم 😭😭

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2706