2733
2739
عنوان

سونوگرافی بعد سقط

26030 بازدید | 140 پست

سلام 

من نه هفته بودم سقط کردم 

دوم فروردین سقط کردم و قبلش هم لک بینی داشتم 

و نه روز بعد سقط فکر کردم خونریزیم بند اومده رفتم سونوگرافی 

و ضخامت اندومتر 2میلیمتر 

مقداری مایع اکوژن به ابعاد 16*4*19میلیمتر در قسمت فوقانی دربین دو لایه آندومتر دیده میشود که در درجه ی اول مطرح کننده ترشحات و با احتمال کمتر ساک حاملگی دفورمه است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید بری دکتر دکتر بهت دارومیده که بقایا دفع  بشه. همچنین انتی بیوتیک و مکمل اهن. حتما پیگیری

کن

تخم شوید هم بگیر یک قاشق با دو لیوان اب دم بده بذار خوب شیرش در بیاد در روز سه فنجان با عسل شیرن کن بخور. خیلی موثره من با همین روش طبیعی سقط کردم 12 هفته هیچ بقایایی هم نموند.   سیاه دانه هم نیم کوب کن قاطی عسل هر صبح بخور.

2728
عزیزم طبیعی سقط کردی یا با دارو؟ بعد از سونو دکتر رفتی که دارو بده برای دفع بقایا؟

طبیعی 

رفتم دکتر گفت هم قرص بدم هم آمپول من ترسیدم بخورم خونریزیم زیاد بشه  

اما من هنوز خونریزی دارم 

و ضخامت اندومترم 2میلیمتره 

شما تجربه داشتید ؟چکار کردید؟چطوری بود ؟چکار کردید؟

طبیعی  رفتم دکتر گفت هم قرص بدم هم آمپول من ترسیدم بخورم خونریزیم زیاد بشه   اما من ...

تو این مواقع از خونریزی زیاد نترس هر چی خونریزی بیشتر بشه بهتره چیزی تو رحم باقی نمیمونه. ولی اگه بقایا داشته باشی عفونت میکنه  چسبندگی میگیری.  خدایی نکرده رو باروریت تاثیر میذاره.  من اندازه سه تا تشت خون رفت ازم   قرص اهن بخور خودتو تقویت کن. کم خونی علاج داره. ولی نذار بقایا بمونه یا کارت به کورتاژ برسه.

حتما داروهات رو دکتر داده استفاده کن

باید بری دکتر دکتر بهت دارومیده که بقایا دفع  بشه. همچنین انتی بیوتیک و مکمل اهن. حتما پیگیری ...

بهم آنتی بیوتیک نداد ،اما ففول می خورم 

شما با دارو سقط کردید ؟

بعد سقط ضخامت اندمترتون چقدر بود که تخم شوید اینا خوردید ؟

خونریزی تون اینا چطور بود 

جنین رشدش متوقف شده بود 

چند هفته

2738
تو این مواقع از خونریزی زیاد نترس هر چی خونریزی بیشتر بشه بهتره چیزی تو رحم باقی نمیمونه. ولی اگه بق ...

شما قرص خوردید ؟

منتظرم یه چند روز تعطیلات تموم بشه برم پیش دکتر خودم 

یه دکتر دیگه گفت میتونی تا پریودی صبر کنی 

یه دکتر درمانگاه گفت خودش داره دفع میشه 

اون یه تیکه بقایا که احتمالا ساک بارداریته مونده باید دفع بشه. خونریزی هم برا همونه تا دفع نشه دهانه ...

امروز یکم زعفران خوردم ،شما سونوگرافی شکمی رفتید ؟

آخه دیواره رحم دیگه نازک باشه نازک تر میشه 

اون یه تیکه بقایا که احتمالا ساک بارداریته مونده باید دفع بشه. خونریزی هم برا همونه تا دفع نشه دهانه ...

آخه تا قبل اینکه برم سونوگرافی لک بینی بود ،و از شب تا عصر چیزی نیومده بود. سونوگرافی که دیروز غروب اومدم مثل روز چهارم پریود هستم 

شما قرص خوردید ؟ منتظرم یه چند روز تعطیلات تموم بشه برم پیش دکتر خودم  یه دکتر دیگه گفت میتون ...

برا من رشدش تو هفت هفته متوقف شده بود.   دکتر کفت دارو بدم یا برو کورتاژ من هیچ کدوم و نرفتم.چون عوارضشو میدونستم. و اینکه تا قبل از هفته 12 تا 14  اگه جنین زنده نباشه بدن خودش دفع میکنه من تا هفته 12 صبر کردم افتادم به خونریزی تخم شوید هم دم کردم خوردم که کمک کنه پیاده روی سبک هم رفتم بدون دارو همش دفع شد. سه میل بقایا داشتم. ضخامت اندومتر هم دکتر نگفت فقط گفت بعد از سقط اصلا مهم نیست.   بهم 20 تا قرص داد قرص متیل ارگونین داد برای دفع بقایا. دو تا خوردم  حالم بد شد دیگه نخوردم با همین دم نوشهای گیاهی بقیش هم دفع شد یه ماماهم بهم گفت هر چی هم مونده باشه پریود بعدی دفع میشه.

هر چی کمتر توروند طبیعی بدنت دخالت کنی بهتره فقط بهداشت رو خیلی رعایت کن که عفونت نگیری.  هر یک ساعت نوار بهداشتیتو عوض کن و خودتو خوب خشک کن .و عسل هم هر صبح ناشتا بخور کمک میکنه به عفونت نگرفتن

امروز یکم زعفران خوردم ،شما سونوگرافی شکمی رفتید ؟ آخه دیواره رحم دیگه نازک باشه نازک تر میشه&nb ...

برا بقایا سونو واژینال میرن. منم سونو وازینال رفتم.    اگه گفته خودش دفع میشه پس نگران نباش.  

برا من رشدش تو هفت هفته متوقف شده بود.   دکتر کفت دارو بدم یا برو کورتاژ من هیچ کدوم و نرفتم.چو ...

خونریزی تون چطور بود ؟

کی تموم شد ؟

بقیه ش با پریود دفع شد ؟کی پریود شدید 

و چند روز بعد سقط رفتید سونوگرافی ؟

منم این چند روز کاچی و چیز های گرم میخوردم و دارچین 

من سونوگرافی شکمی رفتم 

2706