2737
2734

بچها از چند ماهگی  به نی نی شیر خشک دادین؟؟؟؟؟؟

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
از هر موقعی بخوای میتونی بدی  ولی اگر شیرت خوبه و سرکار نمیری شیر خودت بده

شیرم بد نیست ولی بچه میخوره زود زود گشنه اش میشه باید زیاد بشینیم بعدش زود گشنه میشه دوباره

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
والا ازوقتی ۲ماهش تموم شده شیرخشک نمیخوره

چرا ؟ خودت ندادی یا خودش دیگه نمیگیره

از یک ماهگی تا الان که یک سالشه هم شیر خودمو میخوره هم شیر خشک

دکتر گفته تا شش ماهگی شیر خشک ندین😓😓😓😓

2738
شیرم بد نیست ولی بچه میخوره زود زود گشنه اش میشه باید زیاد بشینیم بعدش زود گشنه میشه دوباره

عزیزم دودوست ن مشکل شما داشت من مجردم تجربه ندارم که چجوریه 

ولی برای اینکه بچش گرسنه نمونه و عادت نکنه که کلا بخواد شیر خشک بده 

شبا بچش با شیر خودش خواب میکنه بعد ی شیشه شیر میده بهش کلا شب شیر خشک میده صبح که از تواب بیدار میشه و هوشیار شیر خودش میده که از شب جمع شده و زیاده میده...دیگه همینجور شیر خودش میده تا عصر که بجه میخوابه دوباره شیر خشک میده

کلا شیر خشک وقتی خواب بهش میده

عزیزم ببخشیدا وقتی هم شیر خودت هم شیرخشک میشه بگی چند وعده ی چنتایی شیرخشکو میدی؟

سه ساعت یه بار ۱۲۰ سی سی شیر خشک میخوره البته الان که یک سالشه تا ۲ ماه پیش سه ساعت یه باز ۹۰ سی سی میخورد

سه ساعت یه بار ۱۲۰ سی سی شیر خشک میخوره البته الان که یک سالشه تا ۲ ماه پیش سه ساعت یه باز ۹۰ سی سی ...

ممنونم جواب دادین

ببخشید وقتتو میگیرم.برای نینی من ک۴۰روزش هستش

شیر خودم خیلی کمه بهش شیرخشک میدم

بنظرت هر چند ساعت چقدر بهش باید بدم؟؟؟

2706