2703
2553
عنوان

حسادت😊

238 بازدید | 19 پست

به کی خیالی حسودیتون می شه و چرا 

من خیلی به خواهرم حسودی می کنم چون اون کوچیکه هنوز مجبور نیس شال بپوشه هر تیپی دلش خواس می زنه بیرون البته خیلی بد تیپه خخخخ😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حسودی که نه ولی حسرت تا دلت بخواد .

به اونایی که ماشین دارن 

به اونایی که ازادن و هر جا بخوان میرن . البته از ول بودن خوشم نمیاد ولی استقلال رو هستم و به مستقلا حسرت میخورم ..

ول کن خواهر زیاده حسرتام 

هیچ  
2714

به کسایی ک همه دوسشون دارن 

من اصن زشت نیستم یا رفتار بد و بی ادبی  ای  ندارم  ولی حس میکنم ی نیروی دافعع دارم تو همه جمعها تنهام اگه شوهرم پیشم نباشه حتی تو جمعای فامیلی خودمون

نمیدونم بگم حسودم یا نه اما وقتی میبینم بچه های مردم همه از کوچک و بزرگ در حال ازدواج هستن دلم میسوزد از اینکه خواهرهای من هم از تحصیلات هم از نظر زیبایی چرا باید ازدواج نکنن و نقل نبات دیگرون میشم متاسفانه یک جوری دارم پیش میرم که وقتی به مجلسی دعوت میشم حتی میلم نمیکشه دست هم بزنم

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
نمیدونم بگم حسودم یا نه اما وقتی میبینم بچه های مردم همه از کوچک و بزرگ در حال ازدواج هستن دلم میسوز ...

یعنی هم تحصیلات خودتون و خواهراتون خوبه هم زیبایی ولی خواستگار نیست؟؟

یعنی هم تحصیلات خودتون و خواهراتون خوبه هم زیبایی ولی خواستگار نیست؟؟

دقیقا خواهرهای من آدمهای ساکت و سربه زیری هستن اهل دوستی و به قول معروف پیدا کردن شوهر نیستن همین باعث شده انگار خواستگار نیاد چون الان اطراف ما هر کی ازدواج کرد مشخص میشه قبلش دوست بودن

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون

[QUOTE=85826768]دقیقا خواهرهای من آدمهای ساکت و سربه زیری هستن اهل دوستی و به قول معروف پیدا کردن شوهر نیستن همین با ...[/

به خاطر عقاید خانوادتون با کسی دوست نمی شین یآ چیز دیگه

2706