2703
2553

من یه شوهر دارم که عشق ماشینه

ومادرش ماشین داره و شوهرم راننده ی اون ماشینه 

عشق دوم شوهرم خونوادشه ینی بگن بمیر میمیره هیچوقت بلد نیست نه بگه

کار شوهرم فروشندگیه و تعطیلی نداره تموم عید با خونوادم اینور اونور رفتم 

بعدش به شوهرم گفتم سیزده بدر تعطیلی گفت نه

تو دلم گفتم خداروشکررررر

یه روزی حال منم خوب میشه

روز سیزده کی میره خرید تعطیل کنه برید بیرون

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خب🙁

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

بعد دیشب یهو اومده میگه خبرخوشششش

میگم چیه میگه میخام خودمو روز سیزده به مریضی بزنم نرم سرکار 

باماشین بریم باغ ویلای یکی از فامیلا

و اینم بگم هر موقع پای ماشین وسطه خونواده ی شوهرمم وسطن و مادر شوهرم جلو ماشین خودشو پهن میکنه

یه روزی حال منم خوب میشه

و اینم بگم شوهرم تعطیل نیست و ممکنه کارشو از دست بده و چون عشق ماشینه و مادرش تهدید میکنه که ماشینو میدم به شوهر خواهرت که مارو ببره اینم اینجوری کار و زندگی رو به کل فراموش میکنه

یه روزی حال منم خوب میشه
2714

ببخشید ی سوال شد😐برام-مگه ماشینش چیه؟😓

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

جلو مادرشوهرم جرئت نداره به من بگه عزیزم 

نباید کنارم بشینه و کلا بی تفاوت میشه نسبت بهم 

و کلا داغون میشم

منم بهش پیام دادم بخاطر یه تفریح نزنی خودتو از کار بی کارکنی تو این وضع اقتصادیه خراب ننه بابا دست بچشون نون نمیدن فکر آیندمونم باش

آخه وضع مالیمون افتضاحه یه موتور داریم و اجاره نشینیم با کلی قرض

یه روزی حال منم خوب میشه

حالا من برعکس 

از روز اول عید تا آخر هفته تعطیله دل من خون

هرچی سرکار باشه آرامش هم بیشتره الانم قهرم فردا هم هیچ جا نمیرم😠😠😠😠

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
حالا من برعکس  از روز اول عید تا آخر هفته تعطیله دل من خون هرچی سرکار باشه آرامش هم بیشتره ال ...

خب منم راضی بودم سرکار باشه خودش مثلا اومده خبر خوش بهم بده در صورتیکه خون به جگرم کرده

یه روزی حال منم خوب میشه

حالا من موندم امشبو با این قوم مغول چجوری سر کنم از پس هیشکدوم برنمیام از مادرشوهره متنفرممممممم اتفاقا عمم میشه 

گفتم بی تفاوت میشم منم

اما بازم جیگرم میسوزه که شوهرم یازده روز عید منو تا سرکوچه نبرده اونوقت میدونه دوسندارم با خونوادش برم باز سیزده بدرو بدون اطلاع من رفته با اونا برنامه ریزی کرده 

هر شبم میره خونه مادرش اول

یه روزی حال منم خوب میشه
2706