2733
2739
عنوان

لک بینی و شیاف پروژسترون😨😨😨 و بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 85 پست
دقیقا سر بچه اولم اینجوری شد ۱۳ امین ماه که اقدام الکی داشتم، چون ماه بعدش میخواستم برم ای یو ای ، ...

سلام ونوس جون

عزیزززم مبارک باشه خیلیییی خوشحال شدم گلم...ایشالا صحیح و سالم نی نی کوچولوت رو بگیری بغلت❤😍😍😍

ونوس جون منم این ماه پریودم 1هفته عقب افتاد

بعد تاخیر افتادم به لک بینی با امروز 4روزه که لک قهوه ای دارم ولی بی بی چک نزاشتم🙈به نظرت میتونه از لانه گزینی باشه؟

سلام ونوس جون عزیزززم مبارک باشه خیلیییی خوشحال شدم گلم...ایشالا صحیح و سالم نی نی کوچولوت رو بگیری ...

سلام دوستم

خوبی؟

برای اطمینان یه بیبی چک بزار

ان‌شالله خیره

ولی خون قاطی نمونه ادرارت نشه

ان‌شالله بزودی خبر مامان شدنت رو بهم بدی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستم خوبی؟ برای اطمینان یه بیبی چک بزار ان‌شالله خیره ولی خون قاطی نمونه ادرارت نشه ...

مرسی عزیزم

فردا صبح میخوام برم آز بدم دیگه خیالمو راحت کنم از ترسم که شاید لک لانه گرینی باشه زیاد تکونم نمیخورم تا تکون میخورم لک دارم ولی مثل اینکه قطع شد

واسم دعا کن عزیزم🙏

مرسی عزیزم فردا صبح میخوام برم آز بدم دیگه خیالمو راحت کنم از ترسم که شاید لک لانه گرینی باشه زیاد ...

ان‌شالله مثبت باشه🤲

خبر بدی بهم😍

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2731
مرسی عزیزدلم😘😘😘😘😘❤❤❤

چی شد ازمایشت؟

کمتر از دو دقیقه اینجوری شد

سلاااام میدونم این تاپیک مال قبله ولی میشه بگی لکه هات چه شکلی بودچه رنگی داشت؟؟؟توی اون ۴روزکامل لکه بینی داشتی؟؟یاقطع ووصل میشد؟؟؟من ۲مردادای یوآی کردم و۱۶موعدمه وازدیروزعصرتادیشب دوسه باری لکه های قهوه ای وصورتی دیدم اماازساعت ۱۲ببعدنداشتم تاصب اماصب دوباره لک قهو های دیدم چسبنده اس ویاصورتی میشه یاقهو های

سلاااام میدونم این تاپیک مال قبله ولی میشه بگی لکه هات چه شکلی بودچه رنگی داشت؟؟؟توی اون ۴روزکامل لک ...

سلام

ببین لک قهوه ای بود و گاهی صورتی

گاهی از لک هم بیشتر بود

درد کمر داشتم شدید و اون دل درد پریود که همیشه داشتم و رو نداشتم 

ان‌شالله باردار باشی🤲🤲🤲

2738
وااااای دقیقامثل من منم همینطوری ام....قطع ووصل میشد؟؟؟یایه سره بود؟؟

قطع و وصل میشد

ولی همونجوری موند 

بعد سه روز خیلی کم شد و تموم شد!

قطع و وصل میشد ولی همونجوری موند  بعد سه روز خیلی کم شد و تموم شد!

مرسی ازراهنمایی گلم...به خودم امیدوارشدم آخه یه روزمونده به موعدم یکی ازدوستان گفت پریودداری میشی خیلی نگران شدم ولی بقیه گفتن لانه گزینی هست این لکه هاالان شماروکه شبیه خودم بودیدروپیداکردم خیلی امیدوارشدم ایشالله نی نی کوچولوتوصحیح وسالم بغلش کنی گلم ...ممنونم♥️🙏

مرسی ازراهنمایی گلم...به خودم امیدوارشدم آخه یه روزمونده به موعدم یکی ازدوستان گفت پریودداری میشی خی ...

ممنونم

همچنین شما ان‌شالله باردار باشی😍😍

بیای خبرشو بهم بدی

ممنونم همچنین شما ان‌شالله باردار باشی😍😍 بیای خبرشو بهم بدی

میگم شرمنده دوباره مزاحم شدم من الان چک کردم یه کم ازلکه ای دراومده یعنی لکه هاهستن ولی همراهش هم یه کم آب مایل به قهوه ای صورتی هست یعنی دارم‌پریودمیشم؟؟؟گفتیدواسه شماحتی بعضی وقتابیشترازلکه هم میشد...یعنی همینطوری که من میگم میشدید؟؟؟

میگم شرمنده دوباره مزاحم شدم من الان چک کردم یه کم ازلکه ای دراومده یعنی لکه هاهستن ولی همراهش هم یه ...

خواهش میکنم

اره گاهی همراه ترشخ بود و زیادتر

ولی شده بود موقع پریود هم اینجوری باشم

ان‌شالله برا شما پریود نباشه

2706