2737
2739

سلام

من پریودم از ماه قبل بهم ریخت و ۳۹ روزه شد قبلا ۲۹ روزه بود

۴ ماه بود اقدام داشتم و نشد

این دوره اخر ۲۳ بهمن پریود شدم

و چون قرص برا لاغری میخوردم فقط یک بار روز دهم بدون جلوگیری اقدام داشتم و بقیه ش رو جلوگیری کردم

برا همین فکر نمیکردم بشه و کلا بیبی چک نزاشتم

از روز چهارشنبه هفته قبل به مدت سه الی ۴ رور لک بینی قهوه ای داشتم و دیروز تموم شد و فقط ترشحات زرد دارم( شرمنده)

امروز صبح یه بیبی چک گذاشتم در دم مثبت شد🤤🤤🤤 

الان دکتر نیست که برم تا شنبه

میتونم شیاف پروژسترون رو سر خود استفاده کنم؟؟؟؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

کمتر از دو دقیقه اینجوری شد

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همیشه وقتی فکر نمیکنی نمیشه همون لحظه میشه😕

من ماهی باردارشدم که سه یا ۴ بار رابطه نامنظم داشتم .۱ درصد هم احتمال بارداری ندادم چون تو اون تایم فعالیت سنگین هم داشتم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
مبارکت باشه گلم خوش قدم باشه بله می تونی استفاده کنی 

زمان خاصی داره استفاده ش؟ روزی یکی؟

واژینال استفاده میشه؟ 

ببخشید زیاد پرسیدم

2738

نه قرص استفاده نکن فقط استراحت کن اول باید سونو بری خدای نکرده خارج از رحمی نباشه بعد دکتر برات پروژسترون مینویسه

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤
چرا؟؟مگه بچه نمیخوای؟

این ماه چون قرص میخوردم نمیخواستم 

ولی ماه های قبل میخواستم😀😀😀 

2706