2726

من چند وقته دارم نمازامو میخونم و واقعا از ته قلبم دارم فقط برای خدا میخونم حداقل خودم اینجوری حس میکنم ولی همش سر نماز فکرای توهین امیز و خیلی زشت درباره اماما حتی امام حسین ک قربونشون برم و خدا میاد توی ذهنم دیگ صبحی دلم شکست اومدم برم زیارت عاشورا بخونم هی دستمو میبردم جلو ک بردارم هی پیش خودم میگفتم میخوای باز بری بخونی تا اون فکرا بیاد تو سرت اخه واقعا کل روزمو به هم میریزه انگار ک دارم خفه میشم با کلی کلنجار اخر سر برداشتم ک بخونم بازم اون افکار اومد تو ذهنم دیگ خسته شدم به امام حسین گفتم اگه انقدر ناراحتت میکنم اگ انقدر بدم و لجنم بهم بگو ک دیگ نیام پیشتدیه حس بی پناهی پیدا کردم دلم میخواس داد بزنم بگم غلط کردم تروخدا منو ببخش ولی نمیشد بعدشم توی اینستا ی متنی دیدم نوشته بود اگ میخوایین ایمانتونو بسنجین وقتی اسم امام حسین میاد ببینین چقدر دلتون میلرزه وقتی یاد اون میافتم تا الان ناارومم پیش خودم میگم من ابله ن تنها دلم نمیلرزه بلکه فقط باید فکر این فکرایی هم ک توی ذهنم میاد باشم ..اخه تا میاد گریه ام بگیره برای امام حسین این فکرا میاد تو ذهنم یا امام حسین خسته شدم منم دل دارم این نوشته رو خیلیا میبینین ک حتما امام حسین شمارو خیلی دوست داره قطعا از من بیشتر لزفا دعام کنید ک خسته شدم الانم گریه ام گرفته از این همه مضخرف بودنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یازده مرتبه ایت الکرسی بخون یه جا یه کلیپی بود از رافعی پور در مورده همین مشکل بگرد تو اینترنت فک کنم بتونی پیدا کنی 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

من که ۶ ساله دین زده شدم

خدایا میدونم به وقتش بهترینهارو برام رقم میزنی   سال ۱۴۰۲ /قسمت دوم امضام مال سال ۹۸ هستش عوضش نکردم گیر ندین به امضام /عقد هستم /تیکر تاریخ عروسیمو نشون میده اگه خدا بخاد و یاریمون کنه میرم سر خونه زندگیم ..‌. 

لعنت کن به شیطون 

ماهایی که ایمانمون هنوز زیاد قوی نشده زیاد شیطون میاد سراغمون و نمیخواد دل بدیم به نماز و دعامون 

فقط بر شیطون لعنت کن و استغفار کن 

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!

ذکر اعوذبالله من الشیطان الرجیم رو زیاد بگو.مخصوصا قبل از خوندن بسم الله نماز و دعات.

و دعا رو با صدای بلند بخون که صدای زبانت از صدای فکرت بلندتر باشه

خدای مهربونم ممنون بخاطر همه ی نعمتهات.

آبجی گلم اصلا خودتو ناراحت نکن.اینا که که میگی وسواس فکریه و دست خودت نیست گلم که غصه میخوری.منم یه مدت این مشکلو داشتم پناه بردم به سوره ناس و از خود خدا خواستم کمکم کنه. هر لحظه تو هر حالتی میخوندمش و مدام تکرار میکردم بعد از یه مدت اصلا نفهمیدم کی این وسواس فکری تموم شد

ای فرزند آدم!راحتی و آسایش را در بهشت قرار دادم،امامردم آن را در دنیا میجویند و نمیابند.(حدیث شریف قدسی)

استاد ابله خواهرم.یه چیزایی درباره امام حسین و پیامبر بهش گفته بود هررررکاررری هم.میکنیم از ذهنش نمیره خاک برسر اینقدم دلایلش مسخره بود رفتم با دلیل اونارو نقض کردم میگه نه اون اسسسستاد دانشگاهه بهتر میفهمه!

ببین همین که با خودت درگیری یعنی اهمیت داره برات میتونستی بی تفاوت باشی میتونستی توام مث خیلیا چرت و پرت تحویل بدی فقط به اینا فک کن 

اون چیزارم بازگو نکن کم کم از ذهنت پاک.میشه عزیزم

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2706