2726
عنوان

بچه سه ماهم سینه ام را نمیگیره کمک کنید لطفا!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 36333 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام منم الان دخترم ۷ ماهشه  .دخترم تا ۲ ماهو نیم شیر خودمو خورد خوب هم وزن میگرفت میخوستم برم دانشگاه مجبور شدم کم کم بهش شیر خشک هم بدم تا صبحا که دانشگام مامانم بهش شیر خشک بده دو هفته اولش خیلی خوب بود هر موقع سینه بهش میدادم سینه می خورد هر موقع شیشه هم میدادم شیشه میخوردتا بعد ۲ هفته شبا برای خواب سینمو نمی خورد که همینجا به مادرا میگم اگه بچتون اینجوری شد بهترین موقع هست برای ترک شیشه چون داره کم کم هوشیار میشه تا شیشه که راحت تره رو بخوره وسینه رو پس بزنه.بعد کم کم بعضی روزا سینمو نمیگرفت تا جایی رسید تو ۴ ماهگی که شاید در روز یه بار سینمو میخورد اونم به زور با صدای سشوار ولی تسلیم نشدم هر روز حداقل دوبار سینه مو میدوشیدم یه وقت خشک نشه یه بار بردمش دکتر که تا گوشاشو معاینه کرد گفت عفونت داره برای این هست که شیر نمیخوره بعد از مصرف دارو رفتیم مسافرت قشنگ شیرمو میخورد تا جایی که شبا باسینه خوردن خواب میرفت خیلی خوشحال شدم گفتم دیگه خوب شده ولی بعد از مسافرت دوباره سینه نگرفت دیگه گوشش هم مشکلی نداشت تا اینکه ۵ونیم ماهش بود بهش غذا دادم گفتم که صبحا مامانم بهش غذا بده منم ازشیشه بگیرمش شاید مجبور بشه سینه بخوره‌.۴ روز فقط گریه کرد مخصوصا وقتی میخواست بخوابه.فقط توبیداری بهش حریره میدارم توخواب شیر خشک باشیشه بعضی موقع ها تو بیداری با قطره چکون شیر خشک میدادم ولی شیشه بهش ندادم بعد صبح روز پنجم رفتم خونه مادرم گفتم دیگه نمیتونم تحمل کنم بزار شیر خشکی شه .اومدم ظهر بخوابونمش براش شیشه درست کردم اومدم بهش بدم گفتم بزار اول سینه رو امتحان کنم اگه نخورد باخیال راحت بدون عذاب وجدان بهش شیشه بدم در کمال ناباوری سینه رو گرفت وخورد و ۳،۴ساعت خوابید خیلی خوشحال شدم .دیگه وقتی دید از شیشه خبری نیست سینه می خورد .تا یه ماه چون شیرم کمتر از قبل شده بود(چون یه مدت نخورده بود) شیر خشک با قطره چکون بهش میدادم ولی الان هم بهش سینه میدم هم شیشه.این دوره خیلی بدی بود ولی خداروشکر دوباره شیرم زیاد شد سینموهر موقع بدم خیلی راحت میخوره هم اگه کار داشتم یا جایی بودم شیشه بهش میدم .این دوره فقط خیلی صبوری میخواد.امیدوارم بتونین تحمل کنین نهایتا تا هفت ماهگی .بهترین وقت برا گرفتن شیشه همون ۶ ماهگی هست که مامانا هی نترسن که بچه گشنه است.امید وارم که این تجربه به دردتون بخوره.ببخشید طولانی شد

سلام منم الان دخترم ۷ ماهشه  .دخترم تا ۲ ماهو نیم شیر خودمو خورد خوب هم وزن میگرفت میخوستم برم ...

عالی بود دوستم منم همین مشکلو دارم جون به لبم میکنه تا سینه م رو میگیره😖 پستونک دهنش میزارم بعد سینه م رو جایگزین میکنم جیغ میزنه نمیخوره کلی سرپا  تابش میدم تا یه ذره بخوره اما بیفایده س. روزی هزاربار خودمو لعنت میکنم که چرا شیشه بهش دادم هرچن بخاطر تنهایی م بود مجبور میشدم بهش بدم که به کارام برسم از بیست روزگی دیگه مقاومت کرد این روش شمارو امتحان میکنم شاید جواب داد با قطره چکون بهش میدم 😖

2728

تجربیات من در سینه نگرفتن نوزاد 2 ماه 20 روزه

تقریبا از 3 ماهگی تو بیداری سینه نگرفت

اولش دوشیدم خواستم با قاشق یا قطره چکون بدم بلد نبود قورت بده همه از دهنش بیرون میومد

من این راه رو بی خیال شدم

از 3 تا 4 ماهگی توی ماشین در حال حرکت، تو خواب و گاهی هم تو بیداری با راه رفتن شیر میخورد

از 4 ماهگی یاد گرفت با قاشق و قطره چکون شیر بخوره سخت بود ولی با اسباب بازی و موبایل و بازی در آوردن بهش میدادم تقریبا روزی 2 ، 3 بار شیرم رو میدوشیدم هر بار تقریبا 30 سی سی

البته در کنارش روش های بالا رو هم انجام میدادم 

چون بچه باید مک بزنه تا شیر تولید بشه

از تقریبا 5 ماهگی تو ماشین شیر نمیخورد چون هوشیار شده بود 

از 6 ماهگی دیگه تو خواب شیر نمیخورد چون بیدار میشد منم همچنان می دوشیدم و در حال راه رفتن بهش شیر میدادم

خیلی سخت بود اون روزها همش غصه میخوردم گاهی گریه میکردم چرا بچه ام سینه نمیگیره اما بچه های مردم ... 

گاهی دوشیدن شیر (با شیر دوش دستی) باعث میشد سینه ام درد بگیره اما خوشحال بودم بچه ام شیر خودم رو میخوره 

بهش شیر خشک ندادم البته شیشه رو خوب میگرفت منم از ترس اینکه کلا از سینه بره بهش شیشه نمی دادم 

گاهی میخواستم راه ببرمش بهش شیر بدم اولش گریه میکرد جیغ میزد اما نوازشش میکردم براش شعر میخوندم تقریبا 5 یا 10 دقیقه راه می بردمش تا سینه رو میگرفت شیر میخورد و میخوابید

شما هم اگر شرایط مثل من رو دارید غصه نخورید بچه تون خوب میشه

بچه من تقریبا از 7 ماهگی بهتر شد. از 8 ماهگی وقتی میگفتم «می می » به سمتم میومد البته کلا خیلی شیر نمیخوره همین الان بیشتر از 2 دقیقه شیر نمیخوره خیلی هم بازیگوشه ولی دیگه مهم نیس در کنارش غذای کمکی میخوره 

شما هم از 5 ماهگی مثل من غذای کمکی را با لعاب برنج و فرنی ساده شروع کنید

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
آرزو جان اکثر بچه ها تو این سن یعنی از 3 ماهگی تا تقریبا 7 یا 8 ماهگی خییییلی بد شیر میخورن یعنی یه ...

وای سلام بچه من  سه ماهه ولی بخاطررفلاکس به شیرم شیرخشک وادمش الان سینم نمیگیره یامیدمش حالش بدمیشه انگاری به نوک سینم حالت تهوع داره

سلام عزیزم پسر منم دوماهشه اینجوریه خوب سینه مو نمیگیره یه روز رو پوشکش لکه های صورتی بود بردم دکتر گف برم سونو ،سونو گف مثانه هاش ورم کرده دکتر گف از بس بهش شیر خوب ندادم مثانه اش ورم کرده گف شیر خشک بدم اب بدنش کم شده گلم تو هم مواظب باش مثانه اش ورم نکنه از کم شیر خوردن

سلام دوستان عزیز

دختر گل من الان چهار ماهشه 

نزدیک دوماهه که خوب شیر نمیخوره و هرچی میگذره بدتر میشه سینه رو میدارم دهنش انگارمیخام بهش سم بدم

فقط توخواب خوب میخوره هیچ دکتری نفهمید بچم چشه حتی بهترین دکتر  شهرمون.

تا اینکه دیشب یه توسل به حضرت زهرا کردیم و خدا یه راه گذاشت جلوی پامون

یکی از دوستان طب سنتی گفته بود شیر مادرش سنگینه که بچه سینه رو نمیگیره و این راهکار ها رو داده بود

ترک روغن زرد

مصرف خاکشیر هر روز صبح

پرهیز از گرمیجات قوی و غذاهای سنگین

مصرف کاهو شیرخشت ...

احتیاط در مصرف لبنیات گاوی

یه حمام هم رفتم و سینمو خالی کردم خدا رو شکر تا الان هر دفعه سینه رو گذاشتم دهنش گرفته خیلی خوشحالم

سلام دوستان عزیز دختر گل من الان چهار ماهشه  نزدیک دوماهه که خوب شیر نمیخوره و هرچی میگذره بد ...

سلام عزیزم‌. امیدوارم‌سوال من را ببین و جواب بدین. 

پسر من ۳ماه و ۲۳روزشه و حدود۱.۵ماهه اینجوری شده. منظورتون ازغذاهای سنگین و گرمیجات قوی چی هست؟

منم‌حس میکنم شیرم خیلی سنگینه، اونقدر ک وقتی ۱جایی بریزم روز بعد ۱ لایه چربی ضخیم تشکیل شده و خیلی چربه...