2733
2739

سلام خانما...میخواستم بدونم کسی بوده اوایل زایمانش به بچش هم شیر خشک داده باشه هم شیر خودش...بعدش کم کم شیر خشکو تونسته قطع کنه و شیرش بچشو سیر کرده باشه؟؟ 

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

من به دخترم شیر خشک کمکی میدم آخه شیر خودم سیرش نمیکنه خودشم تا آخر سینمو مک نمیزنه...خسته میشه...میخواستم بدونم کسی مثل من بود؟؟ بعدا ممکنه خوب بشه شیرم و سیرش کنه؟؟

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من الان پسرم سه ماهه س دوماه اول هردورو دادم نصف شیرخودم نصف کمکی الان که یک‌ماهه شیرم خوب شده بچه م خودش دیگه شیرخشکو نمیخوره هرکار میکنم،پسر منم تا آخر مک نمیزنه ولی همون بسشه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر