2733
2734
تا دلت بخواد تقریبا نود درصد تاپیکای پربازدید

الان دیدم تاپیک آریا هم دروغ بود😏

اون بچه که زن داداشش میگفت بهش تجاوز شده الان ۱۰ سالشع

یتیمه

چقد کاربرا براش ناراحت بودن

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اینایی که گیر میدن به بچه دار شدن  طرف تا تهشو درنیارن ول نمیکنن  حتی اگه جوابشونو این م ...

به منم خیلی گیر میدادن

میگفتم عجله نکنین به وقتش ان شالله با خنده هم میگفتم

ولی خب واقعا اذیت میشدم به خاطر این قضیه بعضی مراسما مثل نمیدونم سیسمونی و اینا که میدونستم اونایی که به من گیر میدن هم اونجا هستن رو نمیرفتم

من چون دانشج هستم و یکم شرایط زندگی جور نبود برا بچه دار شدن اقدام نمیکردیم ولی واقعا دخالتا تمومی نداره

میدونم که بچم بدنیا بیاد حالا هی میخوان گیر بدن که دومی رو کی میاری

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینایی که گیر میدن به بچه دار شدن  طرف تا تهشو درنیارن ول نمیکنن  حتی اگه جوابشونو این م ...

اینم درسته .

من از این خاطره دارم .

به نظرم اگه طرف خیر خواه باشه اشکالی نداره . یعنی بخواد و بتونه چیزی یاد بده و راهنمایی کنه.

ولی ی عده فقط میخوان سر در بیارن ، به هر نحوی . این بسیار زشته.

2731
به منم خیلی گیر میدادن میگفتم عجله نکنین به وقتش ان شالله با خنده هم میگفتم ولی خب واقعا اذیت میشد ...

منم وقتی تو اقدام بودم ولی نمیشد

همه ازم میپرسیدن یا هی میگفتن فلانی از تو کوچکتره حاملس

تو یکسال و نیم اقدام من ۱۶ تا بچه بدنیا اومد همه جشن سیسمونی و ختنه و فلان و ...

منم  مجبور میشدم سر همین فضولیها مهمونی هارو نرم

باورکن ۲۳ سالم بود

سه سال  از ازدواجم میگذشت 

دوسال اول زندگی هم دانشجو بودم

ولی مردم ول کن نبودن

انگاری  اونا  میخواستن شیر بدن پوشک کنن تربیت کنن

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اینم درسته . من از این خاطره دارم . به نظرم اگه طرف خیر خواه باشه اشکالی نداره . یعنی بخواد و بتون ...

یه عده مقایسه میکنن اصلا با لحن بد حرف میزنن که فلانی و ببین یاد بگیر ازش بعد از تو ازدواج کرده یعنی واقا قصدشون فقط اذیت و نیش زدن و سرک کشیدنه ببینیم مشکلی دارن یا بچه دار نمیشن و فلان😐

ولی من یه بار به یکیشون خیلی جدی گفتم که هر کسی سبک زندگی خودشو داره و قطعا هر کسی صلاح زندگی خودشو بهتر لز هر کس دیگه ای میدونه درضمن هر کی هم بچه بیاره برا خودشه به کس دیگه ای نمیخواد بده که

دیگه طرف از اون حدو حدودوشو رعایت میکنه

لامصب خیلی رو مخم بود😂😂

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟
یه عده مقایسه میکنن اصلا با لحن بد حرف میزنن که فلانی و ببین یاد بگیر ازش بعد از تو ازدواج کرده یعنی ...

منم به چند نفر دقیقا همینو گفتم

ولی ماشالا انقد تعداد  فصولا زیاد بودن 

دیگه حوصله جواب دادن نداشتم

مهمونی هارو نمیرفتم خلاص

یه عده مقایسه میکنن اصلا با لحن بد حرف میزنن که فلانی و ببین یاد بگیر ازش بعد از تو ازدواج کرده یعنی ...

کسی تو روم نگفته ولی خانم دوست شوهرم که فقط یک بار در حد سلام علیک دیده بودمش تو مسجد اونم محرم از خواهر شوهرم پرسیده بود که داداشت شون بچه ندارن . اونم گفته بود نه فعلا نمیخوان . این خانمه هم جواب داده بود نمیخوان یا نمیشه ؟!😐

خواهر شوهرم از اوناست که اصلا لنگ نمیمونه و جواب طرف رو میزاره تو کاسه اش. عمدا اومده بود به من گزارش میداد . منم به شوهرم گفتم . اونم به دوستش گفته بود . این ماجرا مال سه سال پیشه . ولی هنوز تو کار اون خانم و خواهر شوهرم موندم.

شنیدی یکی به طرف دیگری تیری رو پرتاب میکنه ولی اصابت نمیکنه و شخص سومی میاد اون تیر رو به بدن اونکه نجات پیدا کرده فرو میکنه . این حکایت کار اون خانم و خواهر شوهر منه .

2738

من خودم درگیر این سوال جواب ها در مورد بچه هستم

همش میگن دیگه داره میشه شش سال دیگه بیارید دیر میشه فلان میشه من یک کلام الکی میگم من تنهایی بلد نیستم بچه بیارم علی آقا باید بخواد حرفی داری به خودش بزن به من نگو!

بعد دیگه کسی جرات نمیکنه به شوهرم حرفی بزنه چون دهن همه فضولا رو آسفالت میکنه

آدم بهتره جواب اینا رو محترمانه بگه که دیگه تکرار نکنن

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است