2733
2734
عنوان

دوس ندارم تایپک بزنم ولی 😢

383 بازدید | 21 پست

سلام خانما شوهر شما هم اینجوریه یا فقط شانس منه  😢 وقتی منو میبره جایی خریدی چیزی هنوز پام ب مغازه نرسیده میگه زود باش خرید کن هی میاد دم گوشم میگه چرا همش نگاه میکنی یکی بخر دیگه حالا هرچی میخواد باشه هی بهم استرس میده آخرم اون چیزی ک باب پیلم نیس میخرم چ لباس باشه چ خوراکی باشه وسایل آرایش هرچی ک بگی هیچ وقت منو تفریح وو نفری نبرده خانواداش ک میرن گردش بعد میگه باهاشون بریم؟  لا دوستاش میره مسافرت میگم بیا باهم بریم؟ میگه با زن جماعت خوش نمی گذره شبا اصلن بغلم نمیکنه؟ میگه میخوام آزاد و راحت بخوابم تو بچه داری کمکم نمیکنه منو بیرون نمیبره مگر با اصرار و خواهش ولی خودش هر روز خدا بیرونه منو پیش مامانم اینا نمیبره چون حوصله رانندگی نداره چون.سه ساعت تو فاصله است برام کادو نمیخره هیچ وقت نازمو نمیکشه ب گریه هام اهمیت نمیده گشته باشم تشنه باشم براش مهم نیست مریض باشم اهمیت نمیده آرایش کنم نکنم اصلن ب چشمش نمیام تا حالا یه پارک هم منو نبرده اصلن محبت نمیکنه  به غم بزرگ یه گله بزرگ توی دلم مونده یه غده تو گلوم نمیدونم کجا بدم خودم خالی کنم ب هیشکی اعتماد ندارم. دکتر رفتم بخاطر اینکه بچم زیاد میترسه خیلی ب کوچکترین صدا حساسه تازه چهار ماهشه همش گریه میکنه رفتم دکتر گفت چون زیاد حرص جوش میخورم بچم استرسی شده بخاطر شیری ک بهش میدم بهش گفتم ولی انگار ن انگار اینم بگم اصلن کسی نو زندگیش نیس مطمعنم ولی میگه مدام اینجوریه باید بسازی . 😢😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من خیییلیییی کم پیش اومده با همسرم برم خرید. خودم تنها برم راحت ترم یا با مامانم. شما هم خودت تنها ب ...

نمیتونم اینجا رسم نیس زن تنهایی جایی بره منم نو شهر غریبم کسی رو ندارم 

بهت حق میدم که ناراحت بشی ولی خب خودت باید یه تکونی به زندگیت بدی و برایِ خودت شادش کنی. فکر کنم یه درصدی از افسردگی زایمان هم داری.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

شوهرتون فک نکنم عوض بشه کلا تصوراتش همینه ، سعی کن خودت هوای خودتو داشته باشی و خودت خودتو خوشحال کنی، از اون توقعی نداشته باش اینجوری راحتتره

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2738
بهت حق میدم که ناراحت بشی ولی خب خودت باید یه تکونی به زندگیت بدی و برایِ خودت شادش کنی. فکر کنم یه ...

من قبل زایمان یعنی وقتی ازدواج کردم افسردگی گرفتم دکتر هم رفتم بهم دارو داد ولی چون حامله شدم دیگه نخوردم بدتر شدم الان ولی اون میگه تو خودت خودتو افسرده کردی خودت هم خوب کن خودتو   😐

مال منم همینه ، من بدون اون خرید میرم ، پارک میرم ، و کلا راحتم تنهایی

خوش بحالت حداقل میتونی تنهایی این کارا رو بکنی من نمیتونم تنهایی یعنی اختیار دار نیستم 

من قبل زایمان یعنی وقتی ازدواج کردم افسردگی گرفتم دکتر هم رفتم بهم دارو داد ولی چون حامله شدم دیگه ن ...

بی خود میگه!😡 برو پیگیر درمانت شو. اول به خاطر خودت. دوم به حاطر بچه!. اون یه مادر شاد و پر انرژی می خواد!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
نمیشه با مادر یا خواهر همسرت بری بیرون. خرید یا پارک؟ باهاشون خوب نیستی؟ خرید رفتن زنونه بهتره.

ن باهاشون راحت نیستم ن اینکه بد باشن نه ولی فازشون با من فرق داری خیلی مذهبی و خشک هستن 

حرف ک میزنم میگه بحث نکن اعصابم بهم میریزه من همینم ک هستم 

مستقیم نرو سراغ بحث

خیلی زیرپوستی باید بگی

بعدشم ی موضوع رو تثبیت کن و بعد برو سراغ موضوع بعدی

این به ذهنم رسید

حالا شاید بهتر باشه با مشاور صحبت کنی

2706