2737
2734
عنوان

دندان کودک؟!

105 بازدید | 18 پست

سلام

پسرم ده ماهش تموم شده، هنوز هیچ دندونی در نیاورده، چند روز تب داشت و بی قرار بود که خداروشکر خوب شد، گاهی که غذا بهش میدم احساس میکنم یه چیزی روی قاشق کشیده میشه ولی وقتی روی لثه ها رو نگاه میکنم یا یواش دست میکشم چیزی نیست!

دندون که دربیاد اولش قشنگ دیده میشه؟

نه شاید اندازه سر سوزن بزنه بیرون 

برا دندون در اوردن دیر نیست نگران نباش

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گاهی لثه هاش سفید میشه دوباره عادی میشه

سفید رو فک نمیکنم ...اما بعضی دندونا قبلش لثه ورم می‌کنه قشنگ معلومه ...بعضیام ی نوک کوچولو زده اونم بازم معلومه ...بعضی هم از رو لثه دندون رو میبینی ...

نه شاید اندازه سر سوزن بزنه بیرون  برا دندون در اوردن دیر نیست نگران نباش

پس ممکنه واقعا دندون باشه و به چشم نمیاد؟ اخه قاشق میزارم دهنش، قشنگ حس میکنم چیزی روی لثه بالاییشه، قسمت نیش!

2738
پس ممکنه واقعا دندون باشه و به چشم نمیاد؟ اخه قاشق میزارم دهنش، قشنگ حس میکنم چیزی روی لثه بالاییشه، ...

آره دندونه شاید خیلی خیلی کوچولو زده بیرون 

تب و بی قراریش به خاطر همین بوده 

هر موقع مریض شد تب کرد و بی قرار بود یا اسهال یا یبوست شد البته کوتاه مدت بدون به خاطر دندونه ، تب با دمای بالا نه مثلا 38برا دندونه 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

نگران نباش ..بعضی بچه ها ی سال رو هم رد میکنند بعد دندون در میارن ...بچه فامیل نون بعد تولد یک سالگی دندون در آورد ... تب و بی قراری  بد خلقی اسهال شدن جیش با بوی تند از علائمشه

جالبه دختر منم ده ماه ونیمه اس وهنوز دندن در نیاورده همه سراغ دندونشو میگیرن ولی من دلواپس نیستم یه ...

آره،تا سیزده ماهگی وقت دارن، منم نگران نیستم

دختر شما چهار دست و پا میره؟

2706