2726

منظورم تمام سختی ها و بدرفتاری هایی  که در بلوک زایمان براتون پیش اومد از طرف پرستار ماما پزشک 

و سایر نکات مشابه 

میخام تحقیق کنم راجع به این قضیه در رابطه با درس اخلاق پرستاری ممنون میشم با بیان تجربیاتتون کمکم کنید 

البته یه موضوع اسپرم و تخمک اهدایی هم هست شاید درباره اون هم تحقیق کنم 

پیشاپیش ممنون

....... I'm in love I'm not alone 💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من فقط جابجا شدم ماماهه خیلی عصبانی شد بنده خدا تقصیری هم نداشت ترسیده بود گفت اگر اتفاقی واسه بچه پیش بیاد من چه جوابی بدم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

من بدرفتاری ندیدم،فقط یکی از خدمه ها که ملافه و اینا رو عوض میکرد بهم گفت حالمو بهم زدی😐

اینقدر ناراحت شدم که بعد یک سال و نیم هنوز یادم میفته حالم گرفته میشه

معمولا هم ماماها دعوا میکنن که چرا جیغ میزنید و اینا

خب بنده خدا داره از درد میمیره میان دعوا میکنن که دهنتو ببند،جیغ نزن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
هر چی تجربه دارید بگید 

تو زایمان دومم کیسه ابو زدن و گفتن طبیعی نمیتونی و ولم کردن رفتن تا اتاق عمل خالی شه، چون درد نداشتم اهمیتی بهم ندادن، تا بیرون رفتن دردهام شروع شد، خودمم خنگ! میتونستم به دکترم یا کسی زنگ بزنم ولی نزدم، تا اتاق عمل خالی شد.

کاربر ۸۹، اکنون ۹۸! 

واقعا موضوع مهمي هس 

مخصوصا تو بيمارستان دولتي 

من فقط براي چك شدن كيسه آبم رفتم بيمارستان دولتي خيلي بداخلاق بودن و با كسايي كه اومده بودن براي زايمان هم تند رفتار ميكردن 

حين معاينه من گفتم خيلي داره دردم مياد چون اينو گفتم طرف بيشتر لجش گرفت و بدتر فشار ميداد 

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
من بدرفتاری ندیدم،فقط یکی از خدمه ها که ملافه و اینا رو عوض میکرد بهم گفت حالمو بهم زدی😐 اینقدر نا ...

بیمارستان دولتی بود درسته؟؟ از رفتار پرستارها راضی بودید؟ 

تمام انتظاراتی که داشتید از کادر درمان 

از اتاق عمل هم بگم؟

جلو همه معاینم کردن خوشم نیومد چون چند تا مرد حضور داشتن

میدونستم برای اونا عادیه ولی برای خودم راحت نبود.

کاربر ۸۹، اکنون ۹۸! 
واقعا موضوع مهمي هس  مخصوصا تو بيمارستان دولتي  من فقط براي چك شدن كيسه آبم رفتم بيمارست ...

بله خیلی موضوع مهمیه ولی متاسفانه کاربرا حوصله ندارن دربارش بگن ولی اگه درباره جاری و مادرشوهر و این طور موضوعات بود تاپیک شلوغ میشد

وای اون خانومیم که بخیه میزد که هیچی

اولا که اصلا انگار بی حس نشده بودم با هر سوچری نیم متر میپریدم کلی خواهش میکردم که بی حسم کنه

ندامم نق میزد میگفت نگا دکتر چکار کرده،نگا چطور اپی کرده،بعد نیم ساعت شکنجه میگه اگه فلان شده بود(یادم نمیاد چی گفت)باید بخیه رو باز کنم دوباره بزنم،من دیگه عملا قبض روح شدم،خداروشکر لازم نبود بازش کنه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
از اتاق عمل هم بگم؟ جلو همه معاینم کردن خوشم نیومد چون چند تا مرد حضور داشتن میدونستم برای اونا عا ...

این بحث حفظ حریم شخصی مریض هم خیلی مهمه برام عجیبه استادها خیلی به این قضیه تاکید دارن ولی تو بیمارستان خلافش رو می‌بینیم 

بیمارستان دولتی بود درسته؟؟ از رفتار پرستارها راضی بودید؟  

نیمه دولتی بود

پرستارا خوب بودن

فقط اون قسمتش که من از درد به خودم میپیچیدم اونا در مورد کله پاچه حرف میزدن بلند بلند میخندیدن خیلی بد بود😂

من خودم دانشجو پرستاریم،هیچوقت جلو مریضی که درد داره نمیخندم میگم ناراحت میشه

نیمه دولتی بود پرستارا خوب بودن فقط اون قسمتش که من از درد به خودم میپیچیدم اونا در مورد کله پاچه ...

عهههه چه خوب درس اخلاق پرستاری موضوع پیشنهاد میدی بهم؟ 

2706