2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما اومدیم مسافرت و خونه عمم هوا هم سرد و بارونیه پسرم از صبحتا الان همش گریهنق نق شدید جوری ک اعصاب همه ریخت ب هم ریختا ن گذاشت شام بخورم ن ناهار سفره رو میریزه بهم میدوه کشوهارو باز میکنه کابینتارو باز میکنه ظرف میوه رو خالی کرد رو زمین بعد با لگد میوه هارو مرتاپ میکرد همش نق میزد بغلم کن گلای طبیعی عممو کند خیلی خجالت زده شدم عممینا هم میگفتن اشکال نداره بچه اس چیزی نگو 

هیچی بچه ایی بهتر وقشنگ تر بچه خودم نیستن

بحث تیب و قیافه و دوست داشتن بچه نیس امشب عممینا ی مهمون داشتن ک دقیقا همسن پسر من بود هر چی اون ساکت و ی گوشه نشسته بود پسر من جیغ میزد و گریه و نق و خراب کاری 

2738
بچه ها متفاوتن منم بچه ارومتر از بچه خودم دیدم بعد با یکی دوبار معاشرت فهمیدم که نکات منفی داره  ...

اصلا همه میگفتن ک بچت چقدر بدقلقه همش نق میزنه اونیکی بچه ک خیلی هم اروم بود بیشتر شلوغکاری پسرم ب چشم میومد

اصلا همه میگفتن ک بچت چقدر بدقلقه همش نق میزنه اونیکی بچه ک خیلی هم اروم بود بیشتر شلوغکاری پسرم ب چ ...

شماهم بگو بچه تو عید خسته میشه ولی من برای پسرم اسباب بازی جدید میبردم سرش گرم میشد الانم که آقا شده

پسر گلم 
شماهم بگو بچه تو عید خسته میشه ولی من برای پسرم اسباب بازی جدید میبردم سرش گرم میشد الانم که آقا شده

اصلا حواسش ب اسباب بازی نیس ن ک نیستا سریع از چشمش میوفته هر جا میرم اونقدر گریه میکنه اذیتم میکنه ک نگو 

هر بچه ای یه جوره دیگه بیشتر باید ببینی دقیق مشکلش چیه.دختر منم یه موقع گریه میکنه یه موقع هم خیلی ارومه.وقتی گریه میکنه میارمش خونه کلی آروم میشه.بیشتر سعی میکنم درکش کنم.

2706