2733
2734
عنوان

شوهرم اتاقشو جدا كرد+ اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 14202 بازدید | 240 پست
وقتي قهريم آشپزخونه تعطيله چون هيچكدوم لب به غذا نميزنيم، هميشه وقتي آشتي ميكنيم فشارمون افتاده رنگ ...

اي خدايااا

چه باحالين شما،ياد خانوم و آقاي اسميت افتادم😅😁

من كلا استراتژيم با كاربر مستاجر خدام ١٨٠ درجه فرق ميكنه🙄

عاخه ميگم زندگي ميدون جنگ نيست عرصه لج و لجبازي و نمايش قدرت نيست،حيف اين لحظه ها ي ارزشمند و بي بازگشته كه به قهر و غصه و كدورت بگذره

خدايااا شكرت... تو هميشه صداي منو شنيدي؛ تو همون علي كل شي قدير هميشگي مني
چه رفتار بچگانه ای...مگه ریز کارای روزانه رو باید گزارش داد نگفتی که نگفتی چه فرقی میکنه مگه شوهر ار ...

ميدوني اون ميگه چطور من با اين همه مشغله هرجا باشم ميگم كجام...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان هيچ راه ارتباطي ندارم باهاش چون ميگه سمتم نيا منم رهاش كردم به حال خودش

الان ولش کن بذار فردا یا موقعی که درحه ی عصبانیت و ناراحتیش کم شده

جملاتت درس کن خواهشا همسرت خرد ننکن

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
2728
اي خدايااا چه باحالين شما،ياد خانوم و آقاي اسميت افتادم😅😁 من كلا استراتژيم با كاربر مستاجر ...

باور كن تو خيلي از دعواها ما تو بينارستان اشتي ميكنيم چون شوهرم لاغره زود فشارش ميوفته چيزي نخوره، باز من ٣ ماه هيچي نخورم بدبختي هيچيم نميشه

اي خدايااا چه باحالين شما،ياد خانوم و آقاي اسميت افتادم😅😁 من كلا استراتژيم با كاربر مستاجر ...

عزیزم منم مخالف قهرم ذره ای قهر و لجبازی اذیتم میکنه 

اما بعضی مردا که سر لج میوفتن هیچی کار ساز نیست 

تا اینکه به حال خودش رها کنی ...وقتی عذر خواهی کنیم فایده نداره ....وقتی میگه برو نبینمت ...خب چرا یه زن خودشو کوچیک کنه ...شایدم دید من اشتباههه 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2738

من ميگم خودتو بذار جاي شوهرت خب؟خودت در مورد اينكه كجاست و چي كار ميكني خيلي بهش حساسيت داري و سخت ميگيري؟؟؟

مثلا داري با دوستت حرف ميزني،بهش ميگي شوهرم فلان جاست،دوستت ميگه نع كجاي كاري خبر نداري بهمان جاست....

حالا علي الحساب از رفتارش و پرخاشگريش فاكتور بگير-بلاخره آدميزاد جايزالخطاست يه لحظه خون به مغزش نرسيده-بذار بعدا در موردش باهاش حرف بزن

الانم با توجه به شناختي كه ازش داري برخورد كن،ميخواي پي شو بگير يا ميخواي بذار بعدا كه آروم شد

باور كن تو خيلي از دعواها ما تو بينارستان اشتي ميكنيم چون شوهرم لاغره زود فشارش ميوفته چيزي نخوره، ب ...

یا خدا چه اشتی کردی 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

دستش درد نکنه که میگه ولی هر ادمی ممکنه تو موقعیتی باشه که نتونه اطلاع بده و در هر صورت این واکنش از یه ادم بالغ زشت تلقی میسه.و به نظر من هیچ کس وظیفه نداره تا این حد جزئی خبر بده حداقل در همون لحظه. شما گفتی میرم رستوران خب جمع نظرش عوضش شد رفتید جای دیگه چه امر ناگواری اتفاق افتاد که ایشون اینطور اشفته شد. اصلا مدیریت خشم نداره ها.تا حالا خشونت فیزیکی داشته؟

نیلوی سابقم کابریم ترکید. یک انسان زن زاده نمیشود،بلکه تبدیل به زن می شود.سیمون دوبووار
باور كن تو خيلي از دعواها ما تو بينارستان اشتي ميكنيم چون شوهرم لاغره زود فشارش ميوفته چيزي نخوره، ب ...

اي بابا,خنده م گرفت يه لحظه😅

به خودتون رحم كنيد تونو خدا😶😶

شما كه تهش آشتي ميكشيد هوس سرم ميكنيد يعني هر از چند گاهي😉

درسته اشتها صفر میشه 

اما شما کار خودت رو انجام بده 

غذا درست کن بزار عطر غذات تو خونه بپیچه 

گشنه میشه غذا میخوره اگر خورد هیچی اگر نخورد پیش وجدانت ناراحت نیستی چیزی نپختم و گشنگی کشیدیم

شما هم غذا میخوری 

بعدم به خدا جسم اسیب میبینه بعدا باید پاسخگوی خدا بودا به خاطر یه قهر 

2706