2726
عنوان

شوهرم اتاقشو جدا كرد+ اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 14202 بازدید | 240 پست
 هر چند خوشم از منت کشی نمیاد ولی ممنون از لایکت 😆😆😆

قبووونت؛ديگه داريم تعامل ميكنيم ديگه😊😉😉

زندگاني  زناشويي ام همينه، من از يه سري  اخلاقاي شما خوشم نمياد،شما يه سري عقايد منو نميتوني تحمل كني، با تشكر و چاكرم مخلصيممو و دوست دارمو اين داستانا گذشت ميكنيم؛)

خدايااا شكرت... تو هميشه صداي منو شنيدي؛ تو همون علي كل شي قدير هميشگي مني

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا نظر همه اينه؟ يعني با ايت توضيحات شما اينكارو ميكردين؟

والا عزیزم من مجردم وازدواج گریز😁ولی اگه یه روزی تصمیم بگیرم ازدواج کنم اگه اشتباهی بکنم حتما برا عذر خواهی پیش قدم میشم البته اگه شوهرم ادم باشه و جنبه داشته باشه ممکنه همین طنزی رو ک گفتم بخاطرش انجام بدم ادم وقتی ازدواج میکنه باید پای کاری ک کرده وایسه

2728
واقعا نظر همه اينه؟ يعني با ايت توضيحات شما اينكارو ميكردين؟

من چون بالاترم گفتم عين اين وضعيت قرار  گرفتم،قطعا همين كارو ميكردم،

ببين غرورش جريحه دار شده،حتما دوستش بهش تيكه انداخته،يعني دوستش ميدونسته زنش كجاست ولي خودش نميدونسته،خودتو بذار جاش،

حالا عصباني شده بعدا كه آروم شد باهاش حرف بزن كه حالا من يه اشتباهي كردم توچرا عصباني ميشي و قهر ميكني،

ولي الان اجازه قهر كردنو بهش بده فرصت ناز كردنو بهش بده...

خدايااا شكرت... تو هميشه صداي منو شنيدي؛ تو همون علي كل شي قدير هميشگي مني
نترس بهش غذاي گرم و قطره گل سرخ بده كمنر از ٢٤ ساعت ميا تو جيگرت

نه اينجوري نيست تازه كلا سر كاره شام معمولا خونس كه قهر باشيم هيچي نميپزم و اونم لب به هيچي نميزنه

بهش گفتم اجازه نميدم اين بچه بازيارو دراري گفت اگه به پر پام بپيچي شبم ميرم سر ساختمون ميخابم

برو یه چایی دم کن ببر با هم بخورین از دلش درار ولی وقتی دیدی تموم گلگیم بکن ک کار توام درست نبوده منو ضایع کردی میتونستی زنگ بزنی بگی بیا دم در منتظرتم بعد هرچی میخوای ب خودم بگی الان اونا در باره من چی فک میکنن 

من چون بالاترم گفتم عين اين وضعيت قرار  گرفتم،قطعا همين كارو ميكردم، ببين غرورش جريحه دار شده، ...

به نظرت كي برميگرده اينور؟ اخه ميگه بياي سراغم شبم سر ساختمون ميممونم،

خب در اینکه شما باید اطلاع میدادی شکی نیست 

اما صحبت بیرون رفتنه شما گفتید بیرون میرید حالا چه رستوران چه سفره خونه ....ناهار بیرون بودید این حرکت شوهرتون زشت بود جلوی دوستاتون این حرکتو کرد 

و شما عذر خواهی کردی تمام 

حرکتت زشت تر که هی داری منت میکشی اونم داره ناز میکنه بزار چند شب تنها بخوابه خودش میاد 

تو هم نه قهر باش نه هیچی اما اگر باهات صحبت نکرد شما سرسنگین باش و طلب اشتی نکن ....

به خودتم برس ....

موسیقی گوش کن ...

از خدا کمک بگیر ...

به ورزشت برس ....

سرتو با کاد خونت گرم کن

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2706