2726
عنوان

شوهرم اتاقشو جدا كرد+ اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 14202 بازدید | 240 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منکه نمیتونم بخونم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

انگلیسی نوشتی که،،،،،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ی نفربخونه ترجمه کنه مثل شبرنگه نمیتونم بخونم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بعدش من اصلا كاري بهش نداشتم تا اينكه خودش اومد خونه با توپ پر رفت تو اتاق يه كم وسيله ورداشت رخت خواب از كمد آورد شارژرو... بعدم رفت اتاق ديگه، طاقت نياوردم رفتم سراغش گفتم اين چه كاريه گفت من كه شوهر تو نيستم شدم حمالت پول درارم كاراتو انجام بدم از كارات اطلاعي ندارم پس بذار اتاقم جدا كنيم، گفتم خجالت بكش اين كار مردا نيست گفت من مرد نيستم

جفتش انگلیسی.رنگش چش رو اذیت میکنه.من که رفتم خدافظ😁🏃‍♀️

سخت بود ولی از پس خوندنش براومدم😁

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706