2410
2553

بچه ها من میخوام ایشالا بچمو طبیعی بدنیا بیارم تاریخ زایمان دادن ۱۸ فروردین اگه دردم نگرفت چیکار کنم تا بیمارستان یک ساعت و نیم فاصله دارم اگه درد نداشتم و یهو باز شد دهانه رحمم چیکار کنم شب و روز استرس دارم میمیرم

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

استرس نداشته باش عزیزم 

توروخدا اون موقه که درد میکشی برا من خیلیییی دعا کن 

همون موقه موعدمه دعا کن خدا این ماه دامن منم سبز کنه😍

انشالله به سلامتی زایمان کنی اسمشو چی میذاری؟

خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍

ن عزیزم نگران نباش حتی اگه دردت بگیره بازم چندساعتی طول میکشه تابچه بدنیا بیاد

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
زود نمیزایی که.. زمان میبره نترس.. خارجیا بعضیاشون توی ماشین میزان... هزینه بیمارستانم نمیدی😁

😂😂😂

ن عزیزم نگران نباش حتی اگه دردت بگیره بازم چندساعتی طول میکشه تابچه بدنیا بیاد

انقدر منو ترسوندن😪 که ممکنه درد نداشته باشی

2714

معمولا زایمان اول چند ساعت طول میکشه . اصلا نترس . من ساعت ۹ صبح تو مطب دکترم معاینه شدم ۲ فینگر بودم گفت برو ظهر بستری شو . من رفتم ناهار خوردم دوش گرفتم تا رسیدم بیمارستان شد ۶ عصر . تازه فرداش ۳ عصر بچه م دنیا اومد 😁

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
استرس نداشته باش عزیزم  توروخدا اون موقه که درد میکشی برا من خیلیییی دعا کن  همون موقه م ...

انشاالله عزیزم حتما دعات میکنم اگر قابل باشم

احتمالا هلن

معمولا زایمان اول چند ساعت طول میکشه . اصلا نترس . من ساعت ۹ صبح تو مطب دکترم معاینه شدم ۲ فینگر بود ...

اخیییی عزیزم

مرسی از قوت قلبت

وای بسلامتی خوشبحالت چیزی نمونده....من همش میتزسم یجایی خونه ی کسی باشم یهو کیسه آبم پاره بشه 

از این فکرا نکن من افتادم تو این فاز هی توهم میزنم کیسه ابم پاره شده بخدا توکل کن

انقدر منو ترسوندن😪 که ممکنه درد نداشته باشی

این اواخر پیاده روی زیاد بکن تا دهانه رحمت وا بشه نگران نباش انشالله صحیحوسالم کوچولوتو بغل بگیری

منم دعاکن لطفا بچم سالم وب موقع بدنیا بیاد🌹

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
این اواخر پیاده روی زیاد بکن تا دهانه رحمت وا بشه نگران نباش انشالله صحیحوسالم کوچولوتو بغل بگیری م ...

مرسی عزیزم انشاالله شما هم زایمان راحتی داشته باشی نی نیت صحیح و سلامت باشه

2706