2726
عنوان

ليست اسامي ختم

409 بازدید | 12 پست

سلام خدمت همگي و تبريك سال جديد و ارزوي ايامي خوش براي تك تك شما

به حول و قوة الهي سري چهارم ختم را قرار است شروع كنيم

تاريخ شروع ختم از ١٧ فروردين ميباشد

با اينكه همه شما شرايط انجام ختم را بلد هستين براي اطلاع بيشتر دوباره شرايط را قرار ميدهم 

كارهايي كه بهتر است انجام دهيد 

اول داشتن انرژي مثبت روحيه بالا نداشتن افكار منفي نااميدي كاملا با حال خوب شروع كنيد

دوم صبح قرار دادن دفتري كنار تخت كه از خواب بلند شديد بابت تمام نعمتها و داده هاي خدا شكرگزاري كنيم و بنويسيم و در اخر خواسته خودمون را يادداشت كنيم

سوم قرار دادن عكس فرزندي كه حال خوب به شما القا ميكند در حايي از خانه كه در روز زياد ديده شود

شرايط اصلي ختم كه بايد انجام شود

هر روز صدبار استغفرالله ربي و اتوب اليه براي تمام گناهان خودمان يعني يه دور تسبيح

دوم خواندن ايه اي كه در امضاي من هست (( رب لا تذرني فردا و انت خيرالوارثين )) ده بار به نيت نفري كه نوبتشان ميباشد مثلا روز اول به نيت اسمي كه در ليست هست خوانده ميشود ده بار

خواهش ميكنم ايه با اعراب و صحيح خوانده شود

و اما تذكري كه به دوستان دارم اينكه لزومي ندارد هر روز اينجا اعلام شود كه خوانده شد حتما براي خيلي ها مقدور نيست ولي من خواهش ميكنم چند روز يكبار اينجا تشريف بياريد و اعلام كنيد كه ختم را انجام مي دهيد تا همه دوستان متوجه انجام ختم بشوند 

سري هاي قبل بعضي از دوستان اصلا نه سر زدن نه اعلام كردن خواهش ميكنم رعايت بفرماييد

در صورت انجام ندادن ختم دين بر گردن شما خواهد ماند

با ارزوي قبولي دعاهاي شما و براورده شدن حاجت دل تك تك شما

يا علي

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

اسامي مامان شده هاي سري قبلي ختم

١- پسر قشنگم ٦٥

٢- mahdiecivil

3- mpr

4- jigily

5- delsaa

6- كاشبميرم كه اسمشو تغيير داد به يكتا

٧- اميررضا١٤٠٠

٨- فاطمه ٦٥

٩- راپانزل

١٠- چشناز

١١- قندعسل١

١٢- ٤٠

١٣- مامان_فاطمه٣٦

١٤- nednedy

15- hha

و تازه مامان شده اول ختم اين سري 

مالكوم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ليست ختم

١٦٦٢٢ (مريم )

٢- malihhm

٣عقيق_خانم

٤مالكوم

٥زهراxزهرا

٦- paytakht

٧داكي٢

٨- mehranabano

٩-zxc

١٠- zeinabkhanoooom

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

١١- zohre6673

١٢سوينام

١٣ناناززز

١٤- khestara70

١٥آرنيكا٥٢٦٢

١٦الي ٢٣

١٧زري ١٩٨١

١٨- sadaf9320966

١٩- 91mahor

٢٠آسماااني

2728

٢١- honey596

٢٢- symphonyotsilence

٢٣فريبا

٢٤دنيايم ( زهرا )

٢٥مامان _ فاطمه٣٦

٢٦ياقوتسرخ

٢٧- lowevoman

٢٨هدف hadaf

٢٩صدف_توكلي

٣٠- akram72

٣١- Gunash

٣٢- yarab

٣٣- mbmmn

٣٤پريچهر٦١

٣٥- anahidd

٣٦يكتاا ٧٠كاشبميرم سابق )

٣٧- shamiim

٣٨- my_princes_prince

٣٩ايسو٢

٤٠- golfam54

ليست ختم

١- ٦٦٢٢ (مريم )

٢- malihhm

٣- عقيق_خانم

٤- مالكوم

٥- زهراxزهرا

٦- paytakht

٧- داكي٢

٨- mehranabano

٩-zxc

١٠- zeinabkhanoooom

١١- zohre6673

١٢- سوينام

١٣- ناناززز

١٤- khestara70

١٥- آرنيكا٥٢٦٢

١٦- الي ٢٣

١٧- زري ١٩٨١

١٨- sadaf9320966

١٩- 91mahor

٢٠- آسماااني

٢١- honey596

٢٢- symphonyotsilence

٢٣- فريبا

٢٤- دنيايم ( زهرا )

٢٥- مامان _ فاطمه٣٦

٢٦- ياقوتسرخ

٢٧- lowevoman

٢٨- هدف hadaf

٢٩- صدف_توكلي

٣٠- akram72

٣١- Gunash

٣٢- yarab

٣٣- mbmmn

٣٤- پريچهر٦١

٣٥- anahidd

٣٦- يكتاا ٧٠( كاشبميرم سابق )

٣٧- shamiim

٣٨- my_princes_prince

٣٩- ايسو٢

٤٠- golfam54

دوستان چون اسامي تو يه صفحه جا نميشد دو صفحه كذاشتم 

البته دو سري گذاشتم اول ١٠ نفر ١٠ نفر بعد دوباره اصلاحش كردم 

اشتباه نكنيد همه اسمارو بردارين ٤٠ نفرو منظورمه

سلام. چرا اسم من نیست. بارها و بارها گفتم اسم منم بنویسید و شما هم تاکید کردین که منم تو ختم هستم.

عريزم هست دوتا گروه داريم تو گروه دومي چرا حرص ميخوري اونم ميذارم اسمارو نگران نباش😁

خیلی ناراحت شدم. همش منتظر ۱۷ فروردین بودم 😢

واي چرا اينقدر زود ناراحت ميشي 

اون ليست گروه اوله

ليست گروه دوم مونده