2726
عنوان

پاسخ به سوالات حقوقی و کیفری

171 بازدید | 19 پست

سوالاتتونو بپرسین 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

دختر برای خروج از کشور اجازه پدرش لازمه؟ وقتی زن شد چی؟

اجازه زن تحت هرشزایطی دست شوهرشه؟

مرسی که بستری فراهم کردی تا سوالات بقیه رو جواب بری عزیزم😍

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم دوماهه نیومده دنبالم خونه بابامم

هر ماه صد هزار مث گدا فرستاده

پیامک هم داده بعنوان نفقه؟

اینجور مبلغی اصلا بعنوان نفقه حساب میشه؟

انگیزه اش اینه اگه من شکایت کردم جریمه نشه؟

همچین ادمی ممکنه خودش درخواست طلاق یده؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2728

ارث مادری چطوری تقسیم میشه   ؟ آیا اعضا خانواده میتونن در زمان حیات پدر اموال پدر رو ب نام بزنن و بقیه رو از ارث محروم کنن؟ آیا دادن جهاز دختر از طرف پدر یک حقه؟ ببخشید سه تا سوال شد

من ۵۰۰تا سکه مهریه امه و یازده ساله زندگی میکنم و یه دختر دارم خواستم ببینم اگه بخوام حق و حقوقم رو مطالبه کنم با حساب اینکه شوهرم هیچ ملکی نداره وفقط پول پیش خونه  رو داره اما شاغله و درامدش خدود ۳/۴تومنه ،برای پیش پرداخت مهریه چندتا سکه ممکنه در نظر بگیرن؟چقدر طول میکشه؟ممنون

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
دختر برای خروج از کشور اجازه پدرش لازمه؟ وقتی زن شد چی؟ اجازه زن تحت هرشزایطی دست شوهرشه؟ مر ...

اجازه پدر و  همسر لازم است مگر در یک سری استثناهایی که قانون اجازه داده .

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
شوهرم دوماهه نیومده دنبالم خونه بابامم هر ماه صد هزار مث گدا فرستاده پیامک هم داده بعنوان نفقه؟ ا ...

بله هر چیزی ممکنه 

نفقه شمارو هم کارشناس تعیین میکنه نه شوهر معمولا نفقه الان سیصد تومن هست 

ارث مادری چطوری تقسیم میشه   ؟ آیا اعضا خانواده میتونن در زمان حیات پدر اموال پدر رو ب نام بزنن ...

ارث مادری با ارث پدری هیچ فرقی نمیکنه تقسیمش یه جوره پسر دو دختر یک هیچ تفاوتی ندارد .

ارث مادری چطوری تقسیم میشه   ؟ آیا اعضا خانواده میتونن در زمان حیات پدر اموال پدر رو ب نام بزنن ...

در صورت رضایت پدر میتوانید اموال را به نام خود انتقال بدهید اگر پدر وصعیت کند که کل اموالم برای پسرم xمیباشد وصیت ایشان تایک سوم اموال صحیح میباشد دو سوم دیگر غیر نافذ یعنی فرزندان دیگر باید اجازه دهند تا کلیه اموال به نام پسری که به نفعش شده بشود .  

نه پدر وظیفه ی قانونی ندارد برای تهیه جهزیه 

2706