2726
عنوان

سونو ان تی

621 بازدید | 30 پست

بچه ها برای آزمایش خون سندروم دان تا کی وقت داریم؟ هفته چند؟

بعد بدون صبونه باید بریم یا مهم نیست؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

تا هفته ی ۱۲

نیاز نیست ناشتا باشی

اول باید سونو بدی بعد بری آزمایش

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 12 هفته رفتم آزمایش خونشم ناشتایی نمیخواد 

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
2728
تا هفته ی ۱۲ نیاز نیست ناشتا باشی اول باید سونو بدی بعد بری آزمایش

سونو را دادم

الان۱۲ هفته و ۲ روزم 

یعنی میشه دیگه؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

تا سیزده هفته و شیش روز

همون روزکه سنو دادی باید ازمایشم بدی ولی بعضی از دکترا میگن اگر یروز بعدشم شد اشکال نداره

حتما ازدکترت بپرس که نظرش چیه

نه ناشتایی هم نداره فقط برای سنو ی ابمیوه شیرین همراه داشته باش

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
سونو را دادم الان۱۲ هفته و ۲ روزم  یعنی میشه دیگه؟

اره

سونو رو هم کپی بگیر ببر آزمایشگاه لازمه

وای بچه ها من شاید تا سه شنبه که میشم ۱۲ هفته و ۴ روز بتونم برم 

خیلی میترسم دیر نشده باشه

من سیزده رفتم😁 جوجه چطوره 

خوب کردی😆

خوبه فدات 😘 یکی دو روزه تکون میخوره😍😍

بین سونو و آزمایش بیشتر از ۲۴ساعت نباید فاصله بیفته،نیازی به ناشتایی نیست،من خودم شب دادم...

وقتی سونو شدی،جواب سونو رو میبری آزمایشگاه و ازت آزمایش میگیرن،حتما سونو همراهت باشه

خدایا!خودت هوای سه تاییمون رو داشته باش❤
ت اواخراهفته سیزده  هر وقت خاستی برو صبحونه بخور😋

بخدا گیری کردما 

نمیدونم پس تا ۱۳ وقت هست؟

وای بچه ها من شاید تا سه شنبه که میشم ۱۲ هفته و ۴ روز بتونم برم  خیلی میترسم دیر نشده باشه

ن عزیزم تا ۱۳ هفته ۶ روز وقت داری خیالت راحت

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
وای بچه ها من شاید تا سه شنبه که میشم ۱۲ هفته و ۴ روز بتونم برم  خیلی میترسم دیر نشده باشه

تا سیزده هفته و شیش روز وقت داری

من دوازده هفته و پنج روز رفتم

اتفاقا دیرتر بری احتمال اینکه جنسیت جنین بهتر معلوم بشهو بهت بگن هست

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
خوب کردی😆 خوبه فدات 😘 یکی دو روزه تکون میخوره😍😍

اااای جانم 😍😍😍😍😍 از حالا دیگه گیر بده بهش تکون نخورد بیا بگو تکون نمیخوره😁 من هر رو ز سنو بودم همیشه م خواب بود برعکس الان همش بیداره😭

2706