2733
2739

سلام بچه ها من آخر این هفته 3 ماهم تموم میشه میخواستم برم مسافرت اگه دکترم اجازه بده مشکلی نداره برم اخه قبلا یه سقط داشتم تو هفته های 5 و 7 و 8 هم لکه بینی داشتم که شیاف استفاده کردم و استراحت دیگه خوب شدم لک ندیدم دیگه به نظرتون برم اصفهانم میخوام برم تبریز

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۷ ماهمه و دکترمم اجازه داد... ولی بازم نرفتم واقعا ب ریسکش نمی ارزه... خدایی نکرده دردت بگیره یا لکی ببینی تو مسافرت هم از دکترت دوری هم از بیمارستانت... بهتره نری

زندگی با یاد خدا زیباست💖
2731
حالا واجبه؟

واجب که نیس اما خیلی وقته نرفتیم روحیه هم من هم شوهرم خیلی بهم ریخته واقعا بهش احتیاج داریم بابام اینا میخوان برن گفتم ماهم بریم همه فامیلامون اونجان

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

نرم یعنی؟ 

2738
منم 3ماهم بوداصفهان بودم رفتم مشهدالبته شوهرم خیلی توراه وایسادبخاطرمن که خسته نشم

مشکلی پیش نیومد 

به نطر من نرو

خواهرم ماه نهم به خاطر عید یه همچین مسافتی رو اومد با اینکه تو بارداری مشکلی نداشت اما سفر باعث شد جفت از دیواره جدا بشه و جنین تغذیه اش قطع شد و مجبور شد دو هفته زودتر زایمان کنه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

خب اینجوریم دارم افسردگی میگیرم چیکار کنم خب بغیر از مسافرت؟ 

خب اینجوریم دارم افسردگی میگیرم چیکار کنم خب بغیر از مسافرت؟ 

فکر اینو بکن اگر خدای نکرده بعد مسافرت شرایطی پیش بیاد که استراحت مطلق بشی میتونی تحمل کنی؟

حداقل الان شرایطت نرماله برو بگرد تو شهر خودتون

کوچکترین مشکلی پبش بیاد دکترت استراحت میده و مجبوری تا ماه اخر به در و دیوار خونه نگاه کنی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706