2737
2734

دخترم صبح شیر از دماغ و دهن داد بیرون نفسش رفت کبود شد مردم 

اصلا نه صدا داشت نه هیچی 

اگر نمیدیدمش نمیدونم چی میشد 

بچه های شمام بالا میاوردن اینجوری 

تا کی اینجوری بالا میارن؟

الان ۱ ماهشه

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...

آخه نمیشه آدم یکسره چشمش به بچه باشه که

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...

سلام عزیزم منم یه دختر ۲۰ماهه دارم طبیعی هستش بعد شیر دادن باید عاروق بچه رو بگیری که بالا نیاره اگه بچه زود عاروق زد بدون سیر شده و بعدش هم بچه رو به پشت نخابون همیشه یکطرفه بخوابونش یا به سمت چپ یا راست چون بچه آب دهنش هم زیاده میتونه باعث خفگی بشه یکم باید زیاد مواطب باشی ولی هیچ وقت به پشت نخوابونش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم منم یه دختر ۲۰ماهه دارم طبیعی هستش بعد شیر دادن باید عاروق بچه رو بگیری که بالا نیاره اگه ...

سلام ممنونم 

خودش گاهی به پشت میشه . یوقت آدم خوابش میبره خیلی وحشتناکه

تا چند ماهگی خطر خفگی دوراز جون هس؟

2728
سلام ممنونم  خودش گاهی به پشت میشه . یوقت آدم خوابش میبره خیلی وحشتناکه تا چند ماهگی خطر خفگی ...

خودش میشه ولی شما بعنوان یه مامانی باید تمام فکرت به کوچولو شیرینت باشه تا یکم بزرگتر بشه