2703
2553

خیلی عصبی میشم خیلی بداخلاق شدم جیکارکنم ،بخاطر اخلاقم نمی خوام حتی مهمونی یاجای برم .مخصوصا با خانواده خودم مثلا خواهرام مامانم،هرچقدر توخونه بخودم هشدار میدم اگه خونشون رفتم خودمو کنترل کنم یا کم حرف بزنم بازم نمیتونم ،با بچه هاشون خیلی بداخلاقم دیگه خودم از خودم خسته ام،با اینکه الان باردارم ولی به غیر بارداریم اخلاقم اینطور بود،بنظرتون چطوری میتونم تغییر کنم

دلیلشو پیدا کن دوست من یا کم خونی یاا کمبود ویتامین داری یا یکمی افسردگی ممکنه داشته باشی یا اضطراب پنهان داری یا خشم توی دلت هست که منجر به پرخاشگری میشه یا دلخوری کهنه داری خلاصه دلیل روحی یا جسمی رو پیدا کن و  رفعش کن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا از موقعی که ازوداج کردم اینطوری شدم،

از موقعی که ازدواج کردی چی اذیتت میکنه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2456
بنظرم یک آزمایش خون کامل بده شما شاید تیروئید مشکل داره اگر آزمایش مشکل نداشت برو مشاوره

تقریبا سه ماه میشه آزمایش دادم مشکل خاصی نداشتم،پارسال رفتم روانشناس قرص داد ولی بدتر شدم بهتر نشدم

2714