2726
عنوان

قطع شدن درد کمر و دل در هفته نهم

374 بازدید | 7 پست

خانما تا هفته ۹زیر دلم هر از گاهی درد داشت کمرم هم درد داشتم که از هفته نهم دیگه درد ندارم.این میتونه بد باشه که دیگه درد ندارم؟

خدایا همه چیو سپردم به خودت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هم دلدردم  یهو خوب شد..اصلا نفهمیدم  خیلی سریع بود..اوایل خیلی درد داشتم...ولی الان اصل ...

پس بد نیست که یهو دردم خوب شده؟من خیلی کمر درد و دل درد داشتم.

پس بد نیست که یهو دردم خوب شده؟من خیلی کمر درد و دل درد داشتم.

عزیزم...وقتی دلدرد داریم میگیم چرا داریم  و نگران میشیم..وقتی نداریم  میگیم چرا نداریم و بازم نگران میشیم...بارداری کلا نگرانیه 😅

😍تیکر سالگرد ازدواجمه😍
عزیزم...وقتی دلدرد داریم میگیم چرا داریم  و نگران میشیم..وقتی نداریم  میگیم چرا نداریم و ب ...

خیلی دوره پر استرسیه.من شبانه روز دارم به دردام دقت میکنم و نگرانم

خیلی دوره پر استرسیه.من شبانه روز دارم به دردام دقت میکنم و نگرانم

ن بابا اصلا بهش فکر نکن..بسپار به خدا..خودش داد خودشم  مواظبشه...تو بارداری هزار تا درد میگیریم...طبیعیه  آخه یه بچه داره رشد میکنه دیگه....من اوایل درد عضلات خیلی داشتم و اصلا نمیتونستم  دراز بکشم  ولی کم کم بعد دو هفته خوب خوب شدم...وای درد پری که یه هفته عقب هم زدم داشت منو کلافه میکرد  با ترشح زیاد..الان درد پری یکی دو هفته هست ندارم....طبیعیه گلم نگران نباش..از بارداری لذت ببر...

😍تیکر سالگرد ازدواجمه😍