2737
2734

ان‌شالله فقط بارون باشه بدون سیل😓😓😓

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انشالا که چیزی نیس 

امروز لرستان هم اماده باش اعلام کردن من الان رفتم دبه اب پر کردم خیلی میترسم 

استان ما خیلی صدمه دیده میترسم سد ها طاقت نیارن

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚
2738

اه چرااین مسخره بازیا تموم‌نمیشه زلزله سیل اه چرا دست ازسر ایرانو مردم برداشته نمیشه خدا بیچاره مردم بیجاره ما

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

وسايلتون رو از زير دست و پا جمع كنيد 

مدارك مهم رو تو يه كيفي جايي كه ترجيحا ضد اب باشه بريزيد و بزاريد قسمت بالاي قفسه  كمدي جايي كه در دسترستون باشه

وسايل اضافي  و ارزشمندتون رو ببريد به طبقه هاي بالا  

سري لباس و وسايل مورد لزوم رو بزاريد دم دست وسايل بهداشتي هم در اولويت هستن نوار بهداشتي و لباس زير و … حادثه خبر نميكنه حداقل تا يه مدت بتونيد از پس خودتون بر بياييد

اب و غذا هم برا يه مدت ذخيره بزاريد

به اميد خدا رفع ميشه به خير و خوشي ولي عقل حكم ميكنه همه جوانب رو در نظر بگيريم

من خودم اون زمان كه ميگفتن ٢٠١٢ دنيا به پايان ميرسه افتاده بودم تو كار ذخيره سازي شوهرم اول مسخره ميكرد ولي بعد ديد عقلانيه كارم اونم كمكم كرد

يا اينجا سيل اومده بود گفتن اب قطع ميشه وان حموم رو شستم پر اب كردم برا موارد اضطراري

البته لازم هم نشد 

وسايل گرونقيمتتون رو هم يه جاي امن بزاريد

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2706