2733
2734

بارداری دومم هستم... تازه دوماهمه گلاب ب روتون یه قلوب آب میخورم یه لیتر پس میدم.. همشم تشنه م میشه

گاهی ب پوشک بچه م فکر میکنم   میگم کاش منم داشتم اون وقت هرچیبیییی دلم میخواست آب میخوردم

شما چی کار میکنید؟ اگه شبا آب کم خورد ضرر داره؟؟؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیابت بارداری نداری؟

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
قندت بالا نیست؟؟ 

وای دروغ نگو

نمیدونم هنوز آز بارداری ندادم

سر قبلی هم خیلی تشنه م میشد ولی دیابت نداشتم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
دیابت بارداری نداری؟

نمیدونم

این بارداری خیلی شیرینی مصرف میکنم ویار ندارم غذا هم زیاد میخورم

یعنی ممکنه؟

وای دروغ نگو نمیدونم هنوز آز بارداری ندادم سر قبلی هم خیلی تشنه م میشد ولی دیابت نداشتم

انشاالله که نیست عزیزم. ولی تشنگی و تکرر ادرار نشانه قنده

برای اطمینان ازمایش بده

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2738

دیابت بارداری نداری؟؟خواهر منم تو بارداریش دم ب دیقه تو دستشویی بود    من با دیدنش خسته میشدم میگفتم خسته نمیشی انقد میری!!!!

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
دیابت بارداری گرفتی احتمالا

وای  

خیلی بده؟؟

چی میشه اون وقت؟

انشاالله که نیست عزیزم. ولی تشنگی و تکرر ادرار نشانه قنده برای اطمینان ازمایش بده

حتما.

نمیدونم این بارداری خیلی شیرینی مصرف میکنم ویار ندارم غذا هم زیاد میخورم یعنی ممکنه؟

آره البته خدانکنه چون تشنگی واین حدتکررادرارازعلایم دیابته نبایدچیزشیرین زیادمصرف کنی باعث دیابت میشه فقط ژنتیکی نیس

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706