2726
عنوان

مادري ملغمه اي از احساسات متضاد!

1624 بازدید | 43 پست

بدنم و ذهنم حسابي خسته است،

يه روز شلوغ پر از بدو بدو ، اشپزي، نظافت، غذا و ميانوعده و شير دادن به بچه، بازي، نقاشي، خونه سازي، صداي بلند تلويزيون، تعويض بچه....

اما همين كه ميخوابه و خونه ساكت ميشه يهو دلم براش تنگ ميشه! انگار نه انگار كه دعا ميكردم زودتر بخوابه

ازطرفي  از شير دادن خسته ام و دارم اروم اروم سعي ميكنم بگيرمش اما همين كه ميبينم تو خواب دنبال سينه ميگرده با ذوق بهش شير ميدم... 

مامانا شما هم بگيد از حال و هواي اين روزاتون...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من هم همينطوري هستم وقتي دخترم ميخوابه خيلي دلم براش تنگ ميشه ، به خاطر اينكه دوباره باردار شدم مجبور شدم ١٠ ماهگي از شير بگيرمش با اينكه بعد از اون ديگه شبها ٨ ساعت كامل ميخوابه ولي دلم خيلي تنگ ميشه براي شبهايي كه بيدار ميشد و سينه ميخواست .

ولی میخابن ادم نفس راحت میکشه..یه فنجان چایی و قهوه خودتو مهمون کن پای تی وی راحت لم بده...بزار خستگ ...

چايي نبات كه كنار دستمه😀 از بس كه تو روز چايي ميريزم اما نميرسم بخورم يه گوشه اي يخ ميزنه

من هم همينطوري هستم وقتي دخترم ميخوابه خيلي دلم براش تنگ ميشه ، به خاطر اينكه دوباره باردار شدم مجبو ...

اخي ميفهمم چي ميگي

چه خوب كه يكي ديگه تو راه داريد، من اصلا نميتونم بهش فكر كنم

من فکر میکردم فقط من ی مامان عجیب غریبیم.فکر کنید اینقدر خسته میشم آرزو میکنم ی ساعت بخوابن بچه هام.اما من مثل دیونه ها مبشینم گریه میکنم.

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
اخي ميفهمم چي ميگي چه خوب كه يكي ديگه تو راه داريد، من اصلا نميتونم بهش فكر كنم

عزيزم ني ني تو راهي من يك معجزه و لطف از طرف خدا هست ، من دخترم رو بعد از ٦ سال ناباروري با آي وي اف باردار شدم و در كمال تعجب وقتي ٧ ماهش بود دوباره لطف خدا شامل حالم شد و طبيعي باردار شدم و خيلي خيلي از اين معجزه شيرين خوشحالم .

2706