1363
1411

من عشقم چال داره دو طرفش

のon't eveЯ ωaŋŋa kŋσω ωɦat ɨt's ℓikε tσ ŋσt ɦave #ყσʊ iŋ ოყ ℓiƒe❤میشه برای رسیدن به ارزوم یه صلوات مهمونم کنی دوست عزیز💜شمایی که بافرهنگین ما نیستیم  شمایی که ادب دارین ما نداریم  شمایی که ای سروپا همه خوبی هستی و ما در مقابلت هیچ نیستیم  شمایی که بیگناه و معصومی و ما گناه کار  شمایی که نظرت با من یکی نیست  عزیزم خودتو تو زحمت ننداز ریپلی کنی و بخوای قضاوت کنی یا بهم تهمت بزنی یا بگی تاپیکت دروغه و فلان و..‌‌قبل اینکه بخوای ریپلی کنی باید بگم اگه تاپیک من اذیتت میکنه میتونی دکمه ی برگشت گوشیتو لمس کنی و با یه حرکت بری بیرون دعوا نداریم که قشنگم  مرسی اه🖤

من ندارم ولی دوست داشتم داشته باشم

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر۱سالگی پسرگلُمه شکرت خدای خوبم که این نعمتونصیبم کردی خودت همیشه وهرلحظه یار و یاورپسرم باش الهی هزاران مرتبه شکرت

من دارم دوسش دارم 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1401

دختر ۴ ماهم وقتی میخنده چال داره رو دوتا لپش ولی خب الان در حال خندیدن نیست ک بذارم 😂

😥تورو خدا برا کاربریم تبریک نگین خیلی ضایست ....من این بار دهمه ک میترکم و باز ثبت نام میکنم 😪

من دارم

یه روزی از همین روزها اخر سر به بیابون میزارم صبرم سر اومده  بخدا من ایوب نیستم😔خدا مارو فراموش کرده😔 منم باهاش قهرم دیگه نه دعا میکنم نه صداش میکنم ولی خواهش میکنم  شما برای پسرم دعا کنین 💔💔💔من به دعای شما ایمان دارم
1376