2733
2739
عنوان

کسی اینجا اپلای کرده

255 بازدید | 5 پست

سلام. اگر اینکار و انجام دادید یا در زمینه اش اطلاعات دارید خواهش میکنم بهم بگید؟؟

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

سوالتون خیلی کلی هست. چه رشته ای ؟ کدوم کشور؟ کدوم مقطع؟

میتونید به این سایت  سر بزنید و اطلاعاتی که لازم دارید رو بدست بیارید.

موفق باشید🌷

هیچﮐﺲ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻋﺎﻗﻞ ﻧﻴﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻨﺪ!
سوالتون خیلی کلی هست. چه رشته ای ؟ کدوم کشور؟ کدوم مقطع؟ میتونید به این سایت  سر بزنید و ...

مرسی گلم. کلی میخوام بدونم برا اپلای چی احتیاج هست

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی گلم. کلی میخوام بدونم برا اپلای چی احتیاج هست

خواهش میکنم. خب ریکوایرمنت های هر رشته یا مقطع متفاوته. مثلا شرایط اپلای برای لیسانس یا مستر یا phd با هم فرق دارن. از طرفی کدوم کشور قراره اپلای کنید. بعضی کشورها باید پوزیشن پیدا کنید برای بعضی هم باید اول استاد پیدا کنید و مکاتبه کنید. 

برای بعضی کشورها معدل مهمه برای بعضی مقاله (با توجه به مقطع) . 

نمره ی زبان ( ایلتس یا تافل ) بصورت کلی لازمه. ولی تا وقتی سوالتون اینقدر کلی باشه جواب دقیقی نمیشه داد🌹

هیچﮐﺲ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻋﺎﻗﻞ ﻧﻴﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻨﺪ!
2728
خواهش میکنم. خب ریکوایرمنت های هر رشته یا مقطع متفاوته. مثلا شرایط اپلای برای لیسانس یا مستر یا phd ...

میتونم بهتون درخواست دوستی بدم؟