2410
2553
عنوان

عادت بدِ دختر 2 ساله م

923 بازدید | 80 پست

دخترم دو سال 8 ماه سنشه.جدیدا به پوشیدن شال(اونم شالای من)خیلی علاقه پیدا کرده.هر جا میره باید شال بپوشه .حتی تو خونه یه لحظه در نمیاره از سرش.من با پوشیدنش تو خونه مشکلی ندارم اما مهمونی و بیرون رفتن اونم با شال خیلی ضایع ست برا بچه دو ساله.بخوایم ازش بگیریم انقد جیغ میکشه و گریه میکنه که مجبوریم دوباره بهش برگردونیم.

خیلی تلاش کردیم به هر روشی اما جواب نداده.انواع روسریهای رنگارنگ بچگونه براش گرفتیم اما هیچکدوم رو نمیخواد.

تو رو خدا اگه کسی میتونه کمکم کنه این عادت رو ازش بگیرم دریغ نکنه.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سخت نگیرین...برای بقیه ام جذابه

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2720

وووووی جوووووووووون دلمممممممممممم ❣💖💘💖💘💘💘💖💘💘💓💘💖💘💘💓💗💖💗💖💛💛💖💛💖💗💖💘💘💖💘👄💘💘💖💘💖💟👄💟👄💟👄💟💟👄💟👄💟💖❤💖❤💟💖💟💖💘💘💖💘💖💗💗💖💘💋💘💋💘💘💋❣💘💘♥️💘💘♥️💘♥️💘♥️💘💘♥️💘♥️💘♥️💘♥️💘💘♥️💘💗💗♥️💘💘♥️💘🎀💘🧚🏻‍♀️💗💘🧚🏻‍♀️🎀

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐
2714

داره مستقل میشه و نظرشو میگه بهش احترام بذار بقیه هم باید درکش کنن البته میتونی دوتا شال که بهترن بذاری جلوش فقط دوتا نه سه تا و ازش بخای یکیشو انتخاب کنه اینطوری هم یکم نظر تو وهم نظر اون اعمال میشه در آخر لپشو گاز بگیر

2706