2726
عنوان

یه معجززززه واسه خانمهایی که صورتشون لک یا جای جوش داره😲😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاله من .با یکی از دوستام استفاده میکردن عالی شده بود صورتشون

تلخ یا شیرین؟چندبار ور روز؟پوستشون چرب بود یا خشک؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728
جای جوشت تازه اس؟

دوتاش نه ولی توچونه ام اره اتفاقا قدیمیا رو زودتر دارن بهتر میشن

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
تلخ یا شیرین؟چندبار ور روز؟پوستشون چرب بود یا خشک؟

تلخ یا شیرینش رو نمیدونم فک کنم تلخ بود .پوست خالم تقریبا خشک هست پوست دوستم چرب هست ولی واقعا صورتشون خوب شده بود دوستم بیشتر جوش داره خالم بیشتر لک ..منم میخوام امتحان کنم

هر کی امضامو خوند یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرسته مرسی
جوش رو بدتر نمیکنه؟

نه عزیزم واسه من که خوب بود البته من خیییلی کم از چیزای شیمیای استفاده میکنم مثلا قبلا از اسکراب استفاده کردم ولی دیدم تا سدر هست اون چرا صورتمم حتی با سدر میشورم عااالیه دقیقا عین صابونه حتی در کنار بادام که گرمه سدر خنکه و جوش نمیزنی دیگه

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
تلخ یا شیرینش رو نمیدونم فک کنم تلخ بود .پوست خالم تقریبا خشک هست پوست دوستم چرب هست ولی واقعا صورتش ...

میتونی بپرسی تلخ بود یا شیرین بهم بگی؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
چجوري استفاده ميكني؟

شبا میزنم تا زمانی که خوابم ببره با دستم مالشش میدم ولی در طول روز اون سه نقطه رو مدام میزنم صیح هم با سدر صورتمو میشورم...

جای سوختگی چی؟ زیر بغل و بیکینی رو هم روشن میکنع؟ چطوری باید استفاده کرد؟

کلااا لک رو خوب میکنه و خاصیت روشن کنندگی داره عزیزم ضرری هم نداره

2706