2726

بابا پرسپولیس برده که برده از بس که جیغ و داد و شیپور و بوق و ترقه زدن دیوونه شدم دیگه😑😑😑شهر شماهم همینطوره؟

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

مشهد که سااااکت😶

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسرم شیپور گرفته دستش بووووق بووووق،،باباش هم دست میزنه هووووواااارررر میکشه پرپولیس😒

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
پسرم شیپور گرفته دستش بووووق بووووق،،باباش هم دست میزنه هووووواااارررر میکشه پرپولیس😒

🤣🤣🤣عززیزم...خیییلی رومخه

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
اصلانمیدونستم دربیه😩

منم نمیدونستم از نی نی سایت فهمیدم🤣

ما که اینقدر جیغ زدیم اگه عاشق پرسپولیس بودی الن حسشونو درک میکردی

کلا علاقه ای به فوتبال ندارم کلی خداروشکر که خوشحالی🌹