2726
عنوان

مادربی احساس

433 بازدید | 36 پست

سلام اخه چرا مامان من انقدربی خیاله ،مادرای بقیه رومیبینم کلی غصه میخورم یه پسر ۴ماهه دارم،شوهرمم ماموریت زیادمیره،مجبورم به خاطرتنهایی برم خونه مادرشوهرم،چون مامانم خیلی مشغله داره اینطورکه خودش میگه،ولی من که میدونم حوصله من وبچمونداره،مادرای بقیه کلی به دختراشون کمک میکنن بعدمامدرمن😭😭😭😭😭بچمم خیلی اذیتم میکنه،یکی نیس کمکم کنه،دلم میخادبمیرم😭😭😭😭😭شماها کمکی داشتین برابزرگ کردن بچه؟

نه چون شهر غریبم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو تاپیکمو بخون.مامانم رسما نامادریه

اتفاقا همین الان خوندم،با خودم گفتم ازمامان منم بدتره،ایییخداچراما شانس نداریم،راستتتی خونتون مبارکباشه انشالله بسلامتی بشینی ودل خوش

برا چه چیزهای پیش پا افتاده ای غصه میخورین  یه مامان دارم بد دهن تهمت زن فحاش غیبت کننده مراعات هیچ کسی وهیچ چیزی رونمیکنه بگی بالا چشمت ابرو به بادفحشت میگیره خونت باشه مهمون بیادخونت آبروتو میبره باکاراش نمی تونی باهاش بری جایی بی آبرویی میکنه نمک نشناس پرتوقع میخوای بدمش به تو 😣

برا چه چیزهای پیش پا افتاده ای غصه میخورین  یه مامان دارم بد دهن تهمت زن فحاش غیبت کننده مراعات ...

عزززیزم چقدرناراحت شدم برات،اخه تنهاییی خییییلی سخته،خسته شدم خیییلی

اتفاقا همین الان خوندم،با خودم گفتم ازمامان منم بدتره،ایییخداچراما شانس نداریم،راستتتی خونتون مبارکب ...

مرسی عزیزم.😘😘😘

تو هم سعی کن عادت کنی که خودت اذیت نشی.اونا که عین خیالشون نیست بچه ای هم دارن.فکر میکنن همین که مارو زاییدن تموم شد و رفت دیگه نمیدونن وظیفشونه برامون مادری کنن.خدا گل پسرتو نگه داره واست

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
اینو یادت باشه کسی نخارد پشت من جز ناخن انگشت من منم بچه داری دست تنها اسباب کشی دست تنها کارای ...

مامانت کمک نمیکنه؟حالاخوبه من تکدخترم،زیادی بچه نداره،باورتون میشه اصلاغذاپختن بلدنیس، مامان من همیشه بیرونه،انقدرازاین کاراش جلوی شوهر م خجالت میکشم خدامیدونه

عزززیزم چقدرناراحت شدم برات،اخه تنهاییی خییییلی سخته،خسته شدم خیییلی

خدابزگه عزیزم سعی کن انشاالله بهترین مادر باشی این روزها مثل برق میگذره درکناررسیدگی به بچت تامی تونی به خودت هم رسیدگی کن دلت شاد باشه همیشه انشاالله

2706