2733
2734

داروهایی که پزشک بهتون میده رو حتما چک کنید توی اینترنت.هم ببینید اسمش با نسخه یکی هست یا نه.هم ببینید برای چیه.برای من تو دوران بارداری یه اتفاقی افتاد که بهتون میگم.من دهانه رحمم تو شش ماه باز شده بود.دکتر خودم فقط روزای زوج مطب بود .ازم اب خارج میشد .گفتم برم پیش پزشک خواهرم.بمن آمپول بتا داد تا ریه بچه زودتر باز بشه .چون دکترا به این نتیجه رسیده بودن هر لحظه بچم بدنیا میاد.داروخانه نسخه رو بهم اشتباه داد.سه تا امپول که گفت حتما باید باهم بزنید تو یه سرنگ.خلاصه من بخواهرم گفتم منو آمپول بزنه خواهرم قبول نکرد. منم محض عادت زدم تو اینترنت.ولی هر چی نگاه میکردم میدیدم این آمپول که داروخانه بهم داده آمپول بتا نیست.امپولی که برای کسایی که عکسبرداری های قوی دارن از بدنشون اصطلاحش یادم رفته.برای این هست که عضلاتشونو شل کن تا درد کمتری حس کنن. سرتونو درد نیارم وقتی آمپولا رو به دکتر خودم نشون دادن (چون من نمیتونستم برم خواهرم برد) دکتر گفت امکان داشت مادر بره تو کما بچه هم سقط بشه. انگار خدا نخواست من اون امپولا رو نزنم.خیلی مواظب باشین.حتما داروهاتونو چک کنید.

من الان وقت ندارم اگه پیامی دادید بعدا جواب میدم.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝