2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من داشتم استفاده نمی کنم 

همین جارو دستیا از جارو شارژی بهتره 

جارو شارژی واسه ماشین خوبه که اونم زیاد استفاده نمیشه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728

جاروشارژی که اصلا نخر

بخارشور هم بستگی به این داره کف خونه سرامیک باشه یا میخوای موکت و فرش کنی

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

سلام.نه عزیزم..لوازم ضروری بخر...بقیه پول را پس انداز کن ...اگه مستاجر ضروری ها را بخر...من خودم شاغل هستم یه خونه ۶۰۰م خریدم.اما ازدواج کنم اصلا وسایل اضافی نمیبرم.پول همیشه به کار میاد اما وقتی نیاز مالی داشته باشی نمی تونی بخار شو را گاز بزنی به جای نون

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

من  هرچی جارو شار ژ  ی خریدن به یک سال نکشید خراب شد شاید الان جنس ها بهتر باشه

بحار شورو استفاده می کنم 

ولی الان که خونم بزرگترها از ااین تی ها خریدم که دوتا جاداره یکی خیس یکی خشک می کنه می چرخه خیلییی راضی ام

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
جاروشارژی که اصلا نخر بخارشور هم بستگی به این داره کف خونه سرامیک باشه یا میخوای موکت و فرش کنی

معلوم نیست خونم هنوز و احتمالا سرامیکه

برای رسیدن به آرزوم یه صلوات میفرستی با تشکر
اگه خونت سرامیک باشه بخار شو خیلی به درد می خوره با بخار داغ سرامیک رو تمیز می کنه  جارو شرقی ...

جارو شرقی جارو غربی😂

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
اگه خونت سرامیک باشه بخار شو خیلی به درد می خوره با بخار داغ سرامیک رو تمیز می کنه  جارو شرقی ...

وای من کف خونه ام سرامیکه  راه میریم  لک میوفته یعنی خوبه منم بخرم   زود به زود بکشم  با دسمال لک میوفته 

سلام.نه عزیزم..لوازم ضروری بخر...بقیه پول را پس انداز کن ...اگه مستاجر ضروری ها را بخر...من خودم شاغ ...

اره منم شاغلم خیلی هم پول لازمم هنوز معلوم نیس برای خونه چیکارکنم

برای رسیدن به آرزوم یه صلوات میفرستی با تشکر
2706