2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره گاهی تضاد هم قشنگه

ولی این طرح چیدمان متضاد چیزیه که تازه رو بورس اومده اینه که هر کسی نمی پسندتش فکر می کنم بیشتر هنری ها می پسندن تضاد رو البته این نظر منه من خودم همسرم هنرمنده دید هنری رو همه چی داره توجه کردم عاشق تضاد هست ولیکن من بیشتر به ست شدن تمایل دارم و به هم اومدن با این حال با هم کنار میایم من گاهی از ایده هاش خیلی استفاده می کنم
2728
مهسا جون فکر می کنم فقط یه چیز می تونه کمکت کنه اونم اسمش هست اعتماد بنفس ! به سلیقه خودت اطمینان داشته باش

من چند روز پیش رفتم برای جهیزیه ام سرویس چینی خریدم همه گفتن آی از مد افتاده آی چرا آرکوپال نخردی اول یکم سست شدم ولی وقتی نمونه اش رو تو ویترین چیندم چون سرویس یه طرح کلاسیک داشت من با فنجون گلدون ها و حلقه دستمال سفره طرح تو ویترین بهش دادم که همه اومدن به هوس افتادن همیشه اونی که فکر می کنی درسته انجام بده و اینم بدون تو دنیا همه چی سلیقه ایه پای چیزی که انتخاب می کنی واستا و سست نشو
مهسا جان،

برای تابلوهای مدرن من مغازه کنار ورودی مرکز خرید ونک و تابلو فروشی طبقه سوم یا چهارم پاساژ میلاد نور در شهرک غرب رو پیشنهاد میکنم که جدیدترین طرحها و تابلوها رو دارند و در کل همه کارهاشون قشنگه

میتونی یک سری به اونجا بزنی و ایده بگیری

برای حال و پذیرایی هم تابلوهای رنگ روغن و نقش گلدان گل رو بیشتر میپسندم.... ولی مادر خودم از سبک نقاشی باروک خوشش میاد و تابلوهاش اون سبکه و خیلی سالنش هم قشنگه

خیلی خیلی از همتون ممنونم که نظر دادید و کمکم میکنید.
مامان سمی جون هفته اینده میرم میلاد نور و تابلوها رو میبینم .
پرده اتاقمون نارنجی و روتختیمون ابیه تخت و میز ارایش مشکی هستش. البته قصد دارم رو تختیمونو عوض کنم.

man az chan tikke boodan in tabloha khoshamm miad va tanavoe ax baz bebin mahsa joon chii barat olaviate bishtarii dare, be nazare man salighe yani mogheiat sanjie dorost yanii bebini ke dar che jaee chi ba chi mikhoone va ona hadigaro kamel mikonan mikhad lebas bashe ro tanet ya rang kardane mo ya hatta kharidane tablo, be nazare man hich 2 adami vojod nadaran ke salighashon yeki bashe hatta zano shoaharee ke kheiliiii baham tafahom daran ama baiad did khoda vakilii dar har mogheiatii nazare ki ba on sharayet mach tare yanii on vaziat ro kamelo zibatar mikone, shaiad shoma be chizaee fek mikonii ke shoharet fek nemikone va bel ax,aslan nabaid az in mozo narahat beshii baiad sai konii ta belakhare to ye jahaee salighaton behem nazdik she taze nazdik she, man in mozo ro kamel tajrobe kardam ke behet migam dar vaghe tamame ina tajrobeie shakhsie mane
bebakhshid ke majbor shodam finglish benevisam nemitonam chera comam farsii nemisheee
age bazam nazar khastii man ba kamale meill injam rastii man belakhare tablo ghorobaro sefaresh dadam 5 tikkeie khoshgele,rastii mahsa joon yadam raft bet begam ina tarhashaie khaseshono to site nemizaran, man onja to katalogeshon didam masalan 9tikke daran 6 tikke tarhaii ke to ghesmate tarhaie site hast tarhaie mamolian ama tarhaie khass ro to site nemizaran man az inja kharid mikonam chon baraie tabloo onghad poole ziad nemidam ke majbor sham chan sal ro divar faghat hamon ro bezaram ba 1 hazineie monaseb va keifiate ghabele ghabool har chand vaght 1 bar tablohaie khonaro avaz mikonam ta hameie salighe hamaro poshesh bede va ba avaz kardaneshon rohe tazeie be mohite khone bedam darmorede range divar va bazi ghesmataie lavazeme khone ham hamin karo mikonam ama tori ke be eghtesade khone zarbe nazane va hesab shode bashe
سلام شمیم جونم توضیحاتت خیلی خوب بود خیلی ازت ممنونم منم خیلی دوست دارم برم نمایشگاهشون و از نزدیک تابلوها رو ببینم ولی متاسفانه همسری خیلی پایه نیست اگه بتونم حتما راضیش میکنم یه سر بریم و تابلوها رو ببینیم .
سلام نگین جان.من درمورد رستوران پدیده شاندیز سوال داشتم.ممکنه بگی که سالاد بارش یا میز اردوش رو چند بار یه شخص میتونه شارژ کنه؟(استفاده کنه؟) . مثلا در رستوران البرز فقط یکبار میتونی از سالادبارش استفاده کنی ( و واقعا بشقابهاش خیلی کوچیک بود) ولی رستوران تماشاگه راز توی میلاد نور تا 2 بار اجازه داری که استفاده کنی.میشه توضیح بدی .ممنون.
2706