2733
2734

بیشتر گرون میشه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستم میخواست پراید بخره میگفتم برو بخر دیگه میگفت نه پراید ۴۰ میلیونی دلم نمیاد برم بخرم خیلی گرون گفتم خب بازم گرون میشه حرف گوش نداد الان باز گرون شده

برای حل مشکلم دعام کنید و صلوات بفرستین برام ممنونم و حق نگهدارتون باشه
2738
متاسفانه حقوقها که همونه فقط اجنساس چند برابر  شدن پولمون بی ارزش

بله دیگه دولت باید یه فکری به حال کارمنداش بکنه اون بازاریا که خودشون درآمدهاشون زیاد میکنند بهرحال خودشون باقیمتها وفق میدند فقط این وسط طبقه حقوق بگیر ضربه میبیند

تو را  من چشم در راه دارم

بخر ارزون نمیشه 

ما تلوزیون ۵۵ اینچ خریدیم ده میلیون!!!!

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
بله دیگه دولت باید یه فکری به حال کارمنداش بکنه اون بازاریا که خودشون درآمدهاشون زیاد میکنند بهرحال ...

نه والا همسرمن ازاد کارش ولی درامدش تغییر نکرده چون اگه بخواد به نرخ تورم بالا ببره کسی کار نمیخواد.الان ما با این وضع گرونی همون پول قبلو میگیره بازم مشتری نارازیه

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
2706