2410
2553
عنوان

اتفاق عجیب امروز صبح بارداروترسونیادنمیخوام مدیون کسی بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1834 بازدید | 92 پست
ن بابا نترس بعضی وقتا انسان اینجوری میشه الان دیروز ظرف میشستم احساس کردم چندبارصدام کردن اصلا توجه ...

درسته اونایی که سمت دعا  نویسی و جادو و سحر میرن خیلی این چیزا میبینن چون اصولا این سحرا به کمک جن عملی میشن ووقتی شما اجازه میدید دعا بنویسن یعنی اجازه دادید که جن ها وارد دنیای شما بشن و چون جن بد هستن آزارتون میدن واذیت میکنن تنها راهشم توکل و توسل وقران خوندنه 

میگویند" آدمهای خوب را پیدا کنید،وبدها را رها"                        اما باید اینگونه باشد،                   "خوبی آدمهارا پیدا کنید وبدی انهارا نادیده بگیرید"   " هیچ کس کامل نیست "
درسته اونایی که سمت دعا  نویسی و جادو و سحر میرن خیلی این چیزا میبینن چون اصولا این سحرا به کمک ...

اره واقعا اینطوریه ینی من تاحالا ی بارم سمت دعا واینا نرفتم تاحالا

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.